Poradenstvo cez Skype

sluchatka

Skype poradenstvo je poradenstvo na diaľku. Nie každému vyhovuje navštíviť poradňu osobne či už z pracovných alebo iných dôvodov. Často je dôvodom veľká vzdialenosť. Preto sme sa rozhodli rozšíriť svoje služby o poradenstvo na diaľku, z pohodlia Vášho domova. Táto forma individuálnej konzultácie prináša okrem pomoci aj svoje ďalšie benefity v podobe úspory času a aj finančných prostriedkov. Nechcete to skúsiť? 

S čím Vám vieme pomôcť?

Hľadáme riešenia ako zlepšiť  Váš zdravotný stav pri rôznych existujúcich problémoch, ktoré si vyžadujú individuálny diétny stravovací režim , zvláštnu výživu, zostaviť jedálniček pri rôznych dlhodobých ale aj krátkodobých ťažkostiach ako potravinové intolerancie, histamínová intolerancia, intolerancia na laktózu kazein, fruktózu, lepok,  glukózová intolerancia-predstupeň diabetes, stravovanie pri diabetes, srdcovo-cievnych a civilizačných ochoreniach, reume, dne, artritíde, dermatitídach, exzémoch, obezite alebo nadváhou ako zdravou, prirodzenou stravou pozitívne ovplyvniť mieru rizika vzniku kardiovaskulárnych a civilizačných ochorení, ako si osvojiť správne stravovacie návyky. Ako sa správne stravovať v rámci prevencie. 

Máte podozrenie, že s Vašim zdravím nie je niečo v poriadku? Pokojne sa nám ozvite, spoločne nájdeme riešenie Vášho problému.

Nemáte žiadne zdravotné ťažkosti ale chcete sa  jednoducho zdravo a kvalitne stravovať,  vypestovať si zdravé stravovacie návyky a neviete ako nato, alebo nemáte  jasno v problematike kvality potravín a správneho spôsobu stravovania? Ozvite sa nám, poradíme, pomôžeme a ukážeme Vám cestu ako sa o zdravie starať.

Konzultácia trvá  45-60 minút.

Koľko zaplatíte za konzultáciu?

 Poplatok za konzultáciu sa pohybuje od 25,- €  podľa programu, ktorý si vyberiete.

Ako sa objednať? Je to celom jednoduché.

1. krok: Prostredníctvom kontaktného formulára alebo na email adresu info@minevita.sk nám napíšte, že máte záujem o Skype konzultáciu + Vaše meno a priezvisko, ID (nick name) + email adresu.

2. krok: Vykonáme my. Odpovedáme obratom a navrhneme vám 3 termíny Skype konzultácie.

3. krok: Napíšete, ktorý termín vám vyhovuje.

4. krok: Vykonáme my. Pošleme Vám faktúru s platobnými  podmienkami to zn. číslo účtu na ktorý pošlete platbu ,  Variabilný symbol, pod ktorým Vašu platbu identifikujeme.

5.krok: Akonáhle platbu obdržíme, kontaktujeme Vás a potvrdíme termín Skype konzultácie. Poradca Vás kontaktuje v dohodnutý termín.

V prípade, že aspoň 24 hodín pred začiatkom konzultácie nám oznámite, že sa skype konzultácie nemôžete zúčastniť poplatok Vám vrátime v plnej cene, ak nie je dohodnuté inak (náhradný termín).

V prípade, že sa skype konzultácia nemôže uskutočniť zo strany poradcu, poplatok Vám vrátime v plnej cene ak nie je dohodnuté inak (náhradný termín).

Konzultácia nenahrádza liečebný režim odporúčaný lekárom.