Cenník služieb

Informácie k cenníku a nákupu v e-shope 

 

Z dôvodu protipandemických oaptrení COVID-19 všetky služby poskytujeme prostredníctvom Skypu. 

Služby si zakúpite v e-shope, alebo prostredníctvom kontaktného formulára s platbou vopred.

Upozorňujeme, že nie je možné objednať tovar aj službu zároveň v jednej objednávke, to zn., že je potrebné zvlášť objednať tovar a zvlášť službu. 

 

 

Pomoc online:

+421 908 464 530

info@minevita.sk

Neviete si rady? Rada vám pomôžem, pýtajte sa a spolu nájdeme riešenie. Pomoc online slúži na zodpovedanie doplňujúcich, nie zložitých odpovedí a informácií, ktoré si nevyžadujú hlbšie zameranie sa na danú problematiku.

Upozornenie: Poradenstvo vo výžive nenahrádza liečebný režim odporúčaný lekárom, môže byť však doplnkom.

 

Ak sa rozhodnete riešiť svoje zdravotné problémy prírodnými prostriedkami, zmenou stravovacích návykov, úpravou jedálnička, ak chcete urobiť niečo pre svoje zdravie, predchádzať zdravotným problémom prevenciou, máte záujem o prednášku, workshop kontaktujte ma prosím prostredníctvom kontaktného formulára, ktorý nájdete na www.minevita.sk v pravo hore, alebo cez záložku KONTAKT , emailom na info@minevita.sk alebo volajte na t.č. +421 908 464 530

Služby zakúpite v e-shope 

Po dohode je možné konzultáciu uskutočniť aj mimo poradne, v prostredí kde sa cítite dobe, napr. vo Vašom domácom prostredí, v inom meste SR a ČR , v takomto prípade je treba k základnej cene pripočítať cestovné náklady 1 km x 0,25 €.

 

Nie som platcom DPH