Stretnutie histaminikov Košice, beseda s autogramiádou

Stretnutie histaminikov Košice, beseda s autogramiádou

Milí priatelia,

18.4. sa uskutoční stretnutie histaminikov v Košiciach. Príďte sa podeliť so svojimi skúsenostiami ako porozumieť histamínu. Príďte odovzdať praktické rady, odporúčania a naopak, dozviete sa veľa nového čo sa deje na poli histamínu. Vítaní sú všetci, koho zaujíma nielen tématika histamín, HIT, ale aj zdravý životný štýl.

ke

Citlivosť na histamín postihuje čoraz viac ľudí, nevynímajúc deti. Zvýšená hladina histamínu môže byť dôsledkom iného ochorenia tráviaceho traktu či potravinových intolerancií. Ako to odhaliť, ako odlíšiť primárnu formu od sekundárnej formy HIT, pohľad na histamín z rôznych uhlov pohľadu, prejavy, diagnostika, terapia, stravovanie, stravovacie návyky a celkový životný štýl, histamín v potravinách, enzýmy, ktoré sa podieľajú na metabolizme histamínu, ako sa správať pri nakupovaní, ako čítať etikety na potravinách, syntetické látky v potravinách ... o tomto všetkom a mnoho zaujímavého na tému histamín si na besede porozprávame.

Teším sa na Vás

Janka Blažejová 

Predpredaj vstupeniek a záväzná rezervácia, objednávky na knihu smerujte prosím na adresu blazejovaj@gmail.com alebo 0908 464 530