Omega 3 Vitality

Omega-3 Vitality je vyvážená kombinácia vysoko kvalitného triglyceridového rybieho oleja a extra panenského olivového oleja s vysokým obsahom polyfenolov. Vďaka príjemnej citrónovej chuti je pravidelná konzumácia rybieho oleja naozajstným zážitkom.

Dostupnosť:na sklade 1 ks k odberu ihneď
Cena:25,00 €
ks kúpiť

Popis

Omega-3 Vitality je vyvážená kombinácia vysoko kvalitného triglyceridového rybieho oleja a extra panenského olivového oleja s vysokým obsahom polyfenolov. Vďaka príjemnej citrónovej chuti je pravidelná konzumácia rybieho oleja naozajstným zážitkom.

Náš Omega-3 Vitality obsahuje prirodzenú formu triglyceridov. To je tá najlepšia forma, ktorú odporúčajú podľa výsledkov výskumu vedci a nutričné špecialisti.

V jednom balení je 35-tich denná dávka. Pre maximálny účinok odporúčame skonzumovať 3-4 balenia, tak môžete zaistiť ideálny pomer Omega 3 a Omega 6 mastných kyselín, čo dokazujú výsledky krvných testov. Zvýhodnený balíček Omega 3 Vitality.

Viac o Omega-3 Vitality

Prírodný rybí olej vo forme triglyceridov:

Pochádza z certifikovaných zariadení "Správnej výrobnej praxe" (GMP).

Zbavený všetkých nečistôt pre zabezpečenie jeho vysokej kvality.

Vysoký obsah EPA a DHA v jednej dávke.

Vysoko čistený olej z rýb žijúcich v ekologicky čistých oblastiach.

Bez pachute rybiny.

Spĺňa všetky hlavné liekopisov a monografiu GOED (štandard kvality v priemysle).

 

Olivový olej za studena lisovaný:

Lisovaný mechanickými procesy za teploty do 25°C a dále chemicky neupravovaný.

Bohatý na zdraví prospěšné polyfenoly.

S nízkou kyselostí 0,17%, tedy olej extra panenský.

 

Niektoré prínosy Omega 3 s olivovým olejom pre zdravie:

(Odkazujeme na výskumy schválenej Európskym úradom pre bezpečnosť potravín)

Polyfenoly z olivového oleja chráni krvné lipidy pred oxidačným stresom.

Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

DHA podporuje správny vývoj mozgu detí.

DHA podporuje správny vývoj zraku dojčiat do 1 roka.

DHA a EPA prispievajú k udržaniu potrebného množstva triglyceridov.

Zdravotných prínosov mastných kyselín je ešte oveľa viac.

Esenciálne mastné kyseliny na čele s EPA (kyselina eikosapenteová) a DHA (kyselina dokosahexanová), sú pre ľudský organizmus nevyhnutné, avšak vyrobiť si ich nedokáže. Náš mozog sa nimi živí, ak máte problémy s pamäťou, koncentráciou, hyperaktivitou, dajte mu ich viac. Ďalšími príznakmi ich nedostatku sú suchá koža, únava, zmeny nálad a depresie.

Nutné sú aj pre naše srdce, nervy, rast, vývoj a navyše majú protizápalové účinky. Zmierňujú priebeh alergických reakcií a príznaky chronickej lupienky. Zmenšujú riziko nádorových ochorení. Znižujú vysoký krvný tlak a hladinu cholesterolu LDL v krvi, bráni rozvoju aterosklerózy a vzniku plakov na cievnych stenách, pomáhajú znižovať hladinu krvného cukru, čo ocenia diabetici.

Odporúčané dávkovanie:

8,5 ml denne = jedna polievková lyžica.

Obsah balenia:

300 ml. Toto balenie vystačí na 35 dní základného preventívneho dávkovanie.

Zloženie: zmes rybích olejov s triglyceridy, olivový olej lisovaný za studena, zmes tokoferolov, prírodná aróma citrón.

omega3 omega3 Vitality 

Podmienky skladovania: Uchovávajte v dobre uzavretom obale, v suchu a teplote do 20 ° C. Po otvorení uchovávať v chladničke a spotrebujte do troch mesiacov po otvorení. Pred použitím pretrepať.

Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže: uvedené na obale.

Upozornenie:

Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržujte zdravý životný štýl.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy.

Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001: 2000, 14001.

Tento doplnok zakúpite na adrese: https://130.hcy-vitality.sk/detail/hcy16-omega-3-vitality/, alebo prostredníctvom e-hopu tu na minevite.

 

 

 

zdroj: https://www.hcy-vitality.sk/detail/hcy16-omega-3-vitality/ 

V prípade otázok som k dispozícii na tel.č. 0908 464 530 

*Právna doložka: Všetky informácie o Zdravotných a výživových tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných na internete a dostupnej literatúry z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny alebo výživových doplnkov prípadne jej liečivých účinkoch. Tento produkt je doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.