BIODREN GI

Biodren GI je vysoko kvalitný regeneračný prípravok zložený výlučne z účinných bylinných extraktov. Veľmi dôležitou súčasťou línie Biodren je aj zmes Bachových kvetových esencií, ktoré pomáhajú k psychickej pohode a vyrovnanosti počas očistného obdobia.

Dostupnosť:na sklade u distribútora, len s platbou vopred
Akciová cena:19,90 €
ks kúpiť

Popis

Biodren GI je vysoko kvalitný regeneračný prípravok zložený výlučne z účinných bylinných extraktov.  Veľmi dôležitou súčasťou línie Biodren je aj zmes Bachových kvetových esencií, ktoré pomáhajú k psychickej pohode a vyrovnanosti počas očistného obdobia.

Pomáha pri:

činnosti a funkcií hrubého čreva

alergii na potraviny, intolerancie

poškodenii nefunkčnej črevnej flóry

Crohnovej choroby,

zápachu z úst, mykóze, bakteriálnom ochoreni

syndróme dráždivého čreva – zápcha, hnačka, bolesti brucha, kŕče v bruchu

pomoc pri črevnej parazitóze

hemeroidy

Vybrané zloženie:

Ibiš lekársky: má priaznivé účinky pri tráviacich orgánov. Podporuje a prečisťuje trávenie, upravuje stolicu.

Aloa pravá: šupky listov majú pozitívny vplyv na choroby tráviaceho ústrojenstva ako sú žalúdočné vredy, zápal čreva, zápcha a infekčné hnačky.

Figovník obyčajný: pre vysoký obsah vlákniny a organických kyselín pôsobia blahodárne na funkciu tráviaceho ústrojenstva, čistia črevá a pomáhajú pri žlčníkových a pečeňových problémoch.

Bachové kvetové esencie:

Impatiens (Impatient glandulifera), Crab Apple (Malus sylvestis),

Impatiens / Netýkavka žliazkatá – Pre ľudí, ktorí chcú všetko urobiť rýchlo a sú veľmi netrpezliví. Často sú nervózni a podráždení.

Crab Apple / Jabloň nízka – Pre ľudí, ktorí trpia pocitom nečistoty z niečoho. Sú príliš fixovaní na hygienu (aj duševnú). Často sa štítia svojich telesných prejavov ako napríklad potenia…

Zloženie:

Ibiš lekársky (Althaea officinalis) 12 ml, Aloa pravá (Aloe vera) 10 ml, Archangelika lekárska (Angelica archangelica) 10 ml, Figovník obyčajný (Ficus carica) 10 ml, Fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare) 10 ml, Brusnica čučoriedková (Vacccinium myrtillus) 10 ml, Brusnica obyčajná (Vaccinium vitis) 10 ml

Rasca lúčna (Carum carvi) 5 ml, Bedrovník anízový (Pimpinella anisum) 5 ml, Skorocel kopijovitý (Plantago lanceolata) 5 ml, Unkária (Uncaria tomentosa) 5 ml, Ďumbier lekársky (Zingiber officinale) 3 ml, Maleleuka (Melaleuca alternifolia) 2ml, Palina trojzubá (Artemisia tridentata) 0,75ml, Netýkavka žliazkovitá (Impatient glandulifera) 0,75ml, Jabloň nízka (Malus sylvestis) 0,75ml, Marhuľa obyčajná (Prunus armeniaca) 0,75ml

Dávkovanie: odporúčaná dávka dospelý 20 kvapiek 2x denne, deti 5 až 10 kvapiek 2x denne

pred použitím treba dobre potriasť s fľaštičkou a zriediť s minimálnym množstvom vody a pomaly požívať. Pre deti je potrebné zriediť s teplou vodou a nechať vypariť obsahujúci alkohol a až potom požívať.

Balenie: 50 ml roztoku a rastlinných výťažkov

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučení denná dávka sa nesmie prekročiť. Doplnok stravy sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Doplnok stravy sa nesmie používať po dátume spotreby uvedenom na obale.

Uchovávanie: Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Skladujte a pom otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste do 25 st.celzia. 

Výrobca a krajina pôvodu: BIOGROUP SRL Variante Esterna snc, 86091 Bagnoli del Tringo, C.C.I.A.A., Isernia , 33338 Taliansko

Distribútor: Bios-Medica s.r.o., IČO 50160940,Ľ.Ondrejova 736/2, 962 37 Kováčová, SR 

 

zdroj:https://biosmedica.sk/produkt/biodren-gi-hrube-crevo 

V prípade otázok som k dispozícii na tel.č. 0908 464 530 

*Právna doložka: Všetky informácie o Zdravotných a výživových tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných na internete a dostupnej literatúry z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny alebo výživových doplnkov prípadne jej liečivých účinkoch. Tento produkt je doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.