Doplnky stravy VITALITY

 vitamíny minerály

Vitamíny a minerálne látky sú pre ľudský organizmus nenahraditeľné  a navyše si ich nedokáže vyrobiť. Vitamíny a minerálne látky spolu s nutričnými látkami získavame zo stravy. Obsahuje však dnešná strava  také množstvo vitamínov a minerálov aby náš  organizmus fungoval bez ujmy? Súčasná pôda a intenzívne poľnohospodárstvo už dávno nezaručujú dostatok  vitamínov a minerálov. Kedysi sa potraviny, zelenina, ovocie konzumovali hneď po zbere, preto boli tieto živiny zachované pre zdravé vstrebanie v organizme. 

Zloženie pôdy sa začalo meniť v  období 20. tich  až 50. tich rokov minulého storočia a v súčasnosti pokračuje, s používaním pesticídov, herbicídov a iných chemických prípravkov. Ovocie, zelenina, obilie sa v súčasnosti pestujú na poliach, ktoré už neobsahujú potrebné vitamíny a minerály, preto  hladujeme bez ohľadu nato, že jeme viac a viac. Potraviny sa začali vyrábať nešetrným technologickým spracovaním a za použitia ľudskému organizmu neprirodzených chemických konzervačných látok, antioxidantov  a  iných pridaných látok, čím dochádza nielen k strate vitamínov a minerálov ale aj k rozvoju kardiovaskulárnych a civilizačných ochorení. 

Treba tiež pripomenúť, že akékoľvek  narušenie rovnováhy v organizme spôsobuje, že nás postupom času môže postihnúť nejaké ochorenie, alebo dlhodobé zdravotné problémy, čo môže prispieť aj k skráteniu života. Pri nedostatku vitamínov môže ľudský organizmus využívať minerály, ale vitamíny bez minerálov sú neúčinné. Preto je nevyhnutné, aby sme chýbajúce vitamíny a vitamíny dopĺňali organizmu kvalitnými prirodzenými doplnkami stravy.

Doplnky stravy Vitality vyrába česká spoločnosť WETYZO (predtým Naturaway), výhradným distribútorom je tiež česká spoločnosť Hcy Vitality, sú vyrobené šetrným spôsobom, sú organického pôvodu – prirodzené, čím si zabezpečujú vysokú vstrebateľnosť,  vyrobené z kvalitných surovín, neobsahujú žiadne pridané látky, lepok, mlieko, laktózu, kvasnice, chemické farbivá, konzervačné látky, antioxidanty, zahusťovadlá. Kapsula je rastlinného pôvodu. Všetky produkty sú vhodné pre vegetariánov a vegánov. Sú vhodné pri prevencii vzniku kardiovaskulárnych, srdcovocievnych, civilizačných ochoreniach, pri znižovaní hladiny cholesterolu a homocysteinu v krvi.


Popis produktov tu  nižšie   šipka dole

 


 

Imune Vitality

Cítite sa unavení, bez energie, trpíte nespavosťou, bolesťami hlavy, trápia vás rôzne ochorenia kĺbov (reumatizmus, artritída, DNA a pod.), trpíte na niektorú civilizačnú chorobu, máte alergické prejavy, je váš organizmus často vystavený zápalom, stresu, mávate žalúdočné ťažkosti, vírusové a bakteriálne ochorenia, ochorenia horných a dolných dýchacích ciest?

Máme tu pre vás 100% prírodný produkt Imune Vitality, ktorý sa postará o podporu Vášho imunitného systému počas celého roka.


          imune vitality

Imune Vitality vyrába česká spoločnosť WETYZO, s.r.o., WETYZO je malá rodinná inovatívna firma zaoberajúca sa vývojom, dovozom a výrobou vitamínov a minerálov. Spoločnosť vedie pán Radek Michalík, ktorému záleží na tom, aby suroviny , ktoré sú obsiahnuté v produktoch, boli z nespracovaných surovín a predovšetkým účinné, a nielen preto, že ich on sám užíva. Vyznáva zodpovednú starostlivosť o klientov a prírodu. Spolupracuje s uznávanými českými odborníkmi z rady vedcov a medikov. Suroviny obsiahnuté v kapsliach Vitality necháva pravidelne testovať na obsah účinných látok (podľa COA -Certificates of Analysis). Cieľom WETYZO je, aby produkty rady Vitality udržovali vaše telo v dynamickej pohode, ktorá pripomína detskú nezáväznosť a radosť. Keď telo pracuje tak ako má, zažíva človek stav neobmedzenej energie, má živý záujem o okolie, pociťuje veľmi silné a pozitívne emócie, lásku a chuť do života.

Čo je imunita a čo je hlavnou úlohou imunitného systému?

Imunitný systém je komplex reakcií organizmu, ktoré ho chránia pred zápalmi a chorobami, spôsobené baktériami, hubami, vírusmi, jednobunkovcami , nádorovými bunkami. Imunita je vlastne schopnosť organizmu brániť sa pred patogénmi. Hlavnou úlohou imunitného systému chrániť celý organizmus pred škodlivými látkami, rozoznať vlastné a cudzie bunky, chemické látky a tkanivá.

Produkt Imune Vitality bol navrhnutý tak, aby obsahoval všetky dôležité látky, ktoré dokážu váš imunitný systém ideálne vyvažovať a udržiavať v dobrej kondícii.

Okrem beta glukánov obsahuje tiež bohatú zmes medicinálnych húb (Reishi, Cordyceps a Chaga sibírsku), indický egreše, L-Glutatión, Astaxantín.

Chrániť telo pred škodlivými vplyvmi je hlavnou úlohou imunitného systému. Porucha imunitného systému vedie k mnohým chorobám 21. storočia. Beta glukány sa prirodzene nevyskytujú v tele a musia byť čerpané zo zdrojov, ako sú napr. Huby a kvasnice. Beta glukány vykazujú pozoruhodné účinky ako na primárnej imunitné bunky, tak na koordináciu úspešné imunitné reakcie, sú nepostrádateľné pre náš imunitný systém. Medicinálne huby vie nielen posilňovať, ale aj regulovať imunitný systém. Okrem posilnenia oslabeného imunitného systému teda imunitný systém obmedzujú, ak je jeho reakcia neprimeraná (napr. U alergie). Indický egreše (Amla) nie je len vynikajúci potravou, ale aj silným antioxidantom. Je plný zlúčenín podobných vitamínu C a bioflavonoidům, ktoré zvyšujú pozitívne účinky vitamínu C na zdravie a ktoré môžu podporovať zdravé bunky a bunkové membrány.

Aké sú výhody produktov Vitality ?

▪ výnimočné zloženie všetkých produktov rady Vitality, t.j. suroviny v tej najvyššej kvalite a vstrebateľnosti

▪ bez cukru, škrobu soli, sóje, kukurice, pšenice, lepku, kvasníc, mliečnych derivátov, umelých farbív, konzervačných látok a geneticky modifikovaných organizmov

▪ produkty, ktoré sú v súlade s prírodou obsahujú len organické formy vitamínov a minerálov

▪ vitamíny a minerály sú v produktoch vo vyváženej kombinácii

▪ povaha kapsúl je čisto rastlinná, je vhodná pre vegetariánov a vegánov

▪ každá surovina obsiahnutá v kapsli prechádza testom pravosti a testom na obsah účinných látok (podľa COA)

▪ preparáty sú vyrábané v malých sériách pre zaistenie čerstvosti imune vitality

Odporúčané dávkovanie

Pri prevencii proti civilizačným chorobám a pre posilnenie imunity užívajte 2 kapsuly 2 x denne. Vždy kapsuly dobre zapíjame vodou.

Koľko kapsúl je v jednom balení?

100 ks. Toto balenie vystačí na 1 až 2 mesiace základného preventívneho dávkovanie.

zloženie:

beta glukán, obal kapsule - hydroxypropylmetylcelulóza, extrakt Leskokôrka lesklá (Ganoderma lucidum), L-Glutatión redukovaný, extrakt kvasený červ (Cordyceps sinensis), extrakt rezavec šikmý (Inonotus obliquus), extrakt Indický egreše - Amla (emblica officinalis), extrakt z morskej riasy Haematococcuspluvialis (ASTAXANTÍN).

Upozornenie:

Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Vhodné pre vegetariánov. Dodržujte zdravý životný štýl.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy.

Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001: 2000, 14001.

Kde si môžete Imune Vitality zakúpiť?

Imune Vitality si môžete objednať individuálne bez konzultácie s poradcom prostredníctvom linku: http://130.hcy-vitality.sk 

Navštívte nás v poradni,  pomôžeme Vám ako podporiť imunitný systém ako si imunitný systém udržať v dobrej kondícii počas celého roka. Konzultácia prebieha formou rozhovoru. Vysvetlíme Vám prečo Vaše ochorenie vzniká, nájdeme spôsob ako je možné Váš zdravotný stav zlepšiť. 

Konzultovať je možné aj prostredníctvom Skypu, kedy ušetríte čas a aj peniaze.

zdroj: HCY Vitality

Homocystein Vitality s betainem

Informácie čo je homocysteín, akú má úlohu v našom organizme, ako pôsobí na náš organizmus ak ho máme priveľa, kedy je toxický, kto , aké skupiny ľudí sú najviac ohrozené, kedy vzniká nadbytok, prečo sa správne nemetabolizuje, aké ochorenia môžu vzniknúť pri toxicite, ako dostať homocysteín pod kontrolu, kto vám poradí, ako znížiť hladinu na netoxickú úroveň, sú obsiahnuté v sekcii Poradenstvo k homocysteínu ale predsa len na pripomenutie v krátkosti zhrnieme, čo homocysteín je.

Homocysteín je aminokyselina, ktorá sa prirodzene tvorí v našich bunkách. Jeho úlohou je distribúcia energie a živín do buniek. Nepotrebujeme ho však veľa. V prípade, že sa správne nemetabolizuje, jeho hladina v organizme sa zvyšuje, hromadí sa, vtedy sa stáva toxickou látkou. Prebytočný nespracovaný homocysteín, aby si bunka zachovala život, vracia späť do krvného obehu, krvným obehom sa dostáva do orgánov, kde pôsobí toxicky a spôsobuje rôzne poškodenia, ktoré sa nazývajú kardiovaskulárne a civilizačné ochorenia. Tento problém nastáva vtedy, keď organizmus nemá dostatok vitamínov skupiny B. Pre správny metabolizmus homocysteínu je dôležitá kyselina listová – vitamín B9, avšak potrebuje k tomu kofaktory akýchsi „pomocníkov“ vitamíny B6 pyridoxín a vitamín B12.

Teda správny metabolizmus homocysteínu zabezpečuje trojica vitamínov skupiny B a to B6 -pyridoxín, B9-kyselina listová a B12. Ak má organizmus dostatok týchto vitamínov, homocysteín sa správne premieňa na neškodnú látku, biochemické zdravie je zachované a je predpoklad, že sa dožijeme aktívnej staroby bez civilizačných chorôb.

Čo zvyšuje hladinu homocysteínu v krvi?

Hladinu homocysteínu zvyšuje život vo veľkých mestách, špatné životné prostredie, nezdravý životný štýl, nevyvážená strava, vysoká konzumácia alkoholu a kávy, vysoká konzumácia nasýtených mastných kyselín, nedostatok vitamínov a minerálov, nedostatok ovocia a zeleniny v strave, špatné stravovacie návyky, užívanie hormonálnej antikoncepcie, užívanie liekov.

Vitamíny skupiny B sú rozpustné vo vode, preto sa užívajú nalačno, 30 min pred jedlom, alebo 1 hod po jedle. Vitamíny nesmú prísť do styku s tukmi, inak sa nerozpustia a organizmus ich nevstrebe, nevyužije ich. Vitamín B6 a kyselina listová B9 sa neukladajú v tele. Vitamín B12 sa ukladá v pečeni. Výskumy preukázali, že v potravinách prijímame o 60% až 90% menej vitamínov a minerálov a tepelnou úpravou, nesprávnym skladovaním sa ich obsah ešte znižuje, preto je potrebné, aby sme pre optimálny zdravotný stav tieto vitamíny dopĺňali na dennej báze pomocou doplnkov stravy.

Aký je rozdiel medzi prírodnými doplnkami stravy a syntetickými?

Prírodné doplnky obsahujú balastné látky, ktoré umožňujú lepšiu vstrebateľnosť a syntetické doplnky neobsahujú balastné látky a preto ich vstrebateľnosť je horšia.

O aké vitamíny ide?

Homocysteín Vitality Vitamíny B, betain 

 hcy bkomplex

Homocysteín Vitality s betainom obsahuje všetky vitamíny skupiny B, najmä B6, B9 (kyselina listová), B12 ,inulin a betain, ktorý podporuje trávenie. Tento doplnok stravy pomáha predchádzať civilizačným ochoreniam a je vhodný pre vegetariánov a vegánov.

Pre cielené zníženie vysokej hladiny homocysteínu v krvi vám odporúčame vyšetrenie hladiny homocysteínu v krvi. 

Koľko kapslí obsahuje jedno balenie?

Jedno balenie obsahuje 120 kapslí.

Aké výživové hodnoty obsahuje jedna kapsľa?

hcy betain etiketa

  

Kde si môžete tento doplnok stravy zakúpiť?

Doplnok stravy si môžete zakúpiť prostredníctvom linku: http://130.hcy-vitality.sk

Upozornenie:

Neužívajte ak ste citlivý na niektorú zložku prípravku. V prípade žalúdočných ochorení sa o užívaní poraďte so svojím lekárom. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti. Doplnok stravy uchovávajte mimo dosah detí. Dodržujte zdravý životný štýl. Skladujte v suchu a teplote do 25 o C. Doplnok stravy nenahrádza liečebný režim určený lekárom.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy, Výrobok je vyrábaný modernými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001:2000, 14001.

 zdroj: HCY Vitality

Homocystein Vitality s aloe vera

Informácie čo je homocysteín, akú má úlohu v našom organizme, ako pôsobí na náš organizmus ak ho máme priveľa, kedy je toxický, kto , aké skupiny ľudí sú najviac ohrozené, kedy vzniká nadbytok, prečo sa správne nemetabolizuje, aké ochorenia môžu vzniknúť pri toxicite, ako dostať homocysteín pod kontrolu, kto vám poradí, ako znížiť hladinu na netoxickú úroveň, sú obsiahnuté v sekcii Poradenstvo k homocysteínu ale predsa len na pripomenutie v krátkosti zhrnieme, čo homocysteín je.

Homocysteín je aminokyselina, ktorá sa prirodzene tvorí v našich bunkách. Jeho úlohou je distribúcia energie a živín do buniek. Nepotrebujeme ho však veľa. V prípade, že sa správne nemetabolizuje, jeho hladina v organizme sa zvyšuje, hromadí sa, vtedy sa stáva toxickou látkou. Prebytočný nespracovaný homocysteín, aby si bunka zachovala život, vracia späť do krvného obehu, krvným obehom sa dostáva do orgánov, kde pôsobí toxicky a spôsobuje rôzne poškodenia, ktoré sa nazývajú kardiovaskulárne a civilizačné ochorenia. Tento problém nastáva vtedy, keď organizmus nemá dostatok vitamínov skupiny B. Pre správny metabolizmus homocysteínu je dôležitá kyselina listová – vitamín B9, avšak potrebuje k tomu kofaktory akýchsi „pomocníkov“ vitamíny B6 pyridoxín a vitamín B12.

Teda správny metabolizmus homocysteínu zabezpečuje trojica vitamínov skupiny B a to B6 -pyridoxín, B9-kyselina listová a B12. Ak má organizmus dostatok týchto vitamínov, homocysteín sa správne premieňa na neškodnú látku, biochemické zdravie je zachované a je predpoklad, že sa dožijeme aktívnej staroby bez civilizačných chorôb.

Čo zvyšuje hladinu homocysteínu v krvi?

Hladinu homocysteínu zvyšuje život vo veľkých mestách, špatné životné prostredie, nezdravý životný štýl, nevyvážená strava, vysoká konzumácia alkoholu a kávy, vysoká konzumácia nasýtených mastných kyselín, nedostatok vitamínov a minerálov, nedostatok ovocia a zeleniny v strave, špatné stravovacie návyky, užívanie hormonálnej antikoncepcie, užívanie liekov.

Vitamíny skupiny B sú rozpustné vo vode, preto sa užívajú nalačno, 30 min pred jedlom, alebo 1 hod po jedle. Vitamíny nesmú prísť do styku s tukmi, inak sa nerozpustia a organizmus ich nevstrebe, nevyužije ich. Vitamín B6 a kyselina listová B9 sa neukladajú v tele. Vitamín B12 sa ukladá v pečeni. Výskumy preukázali, že v potravinách prijímame o 60% až 90% menej vitamínov a minerálov a tepelnou úpravou, nesprávnym skladovaním sa ich obsah ešte znižuje, preto je potrebné, aby sme pre optimálny zdravotný stav tieto vitamíny dopĺňali na dennej báze pomocou doplnkov stravy.

Aký je rozdiel medzi prírodnými doplnkami stravy a syntetickými?

Prírodné doplnky obsahujú balastné látky, ktoré umožňujú lepšiu vstrebateľnosť a syntetické doplnky neobsahujú balastné látky a preto ich vstrebatenosť je horšia.

O aké vitamíny ide?

Homocysteín Vitality Vitamíny sk.B , Aloe vera 

 

 hcy aloe b kompex

 

Homocysteín Vitality s aloe vera je účinný doplnok stravy, ktorý pomáha predchádzať civilizačným ochoreniam s tzv. udržiavacím efektom. Obsahuje vitamíny skupiny B, najmä vitamín B6 pyridoxín, B9 kyselinu listovú, B12, aloe vera, ktorá regeneruje vnútorné prostredie organizmu. Tento doplnok stravy je vhodný pre vegetariánov a vegánov.

Pri prevencii vzniku rizika civilizačných ochorení vám odporúčame užívať jednu kapsľu denne. Kapsľa sa zapíja dostatočným množstvom vody a najlepšie nalačno, alebo 30 min pred jedlom alebo 1 hod po jedle.

Pre cielené zníženie homocysteínu v krvi vám odporúčame vyšetrenie hladiny homocysteínu v krvi. 

Koľko kapslí obsahuje jedno balenie?

Jedno balenie obsahuje 120 kapslí.

Aké výživové hodnoty obsahuje jedna kapsľa?

hcy aloe etiketa 

Upozornenie:

Neužívajte ak ste citlivý na niektorú zložku prípravku. V prípade žalúdočných ochorení sa o užívaní poraďte so svojím lekárom. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti. Doplnok stravy uchovávajte mimo dosah detí. Dodržujte zdravý životný štýl. Skladujte v suchu a teplote do 25 o C. Doplnok stravy nenahrádza liečebný režim určený lekárom.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy, Výrobok je vyrábaný modernými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001:2000, 14001.

Doplnok stravy si môžete zakúpiť prostredníctvom linku http://130.hcy-vitality.sk 

zdroj: HCY Vitality

Magnézium Vitality

Minerály a vitamíny sú v našom organizme nenahraditeľné. Magnézium (horčík) s vápnikom sú najrozšírenejšími minerálmi v organizme. Magnézium je jedným z najdôležitejších prvkov v organizme a je súčasťou viac ako 300 enzýmov. Najviac magnézia obsahujú kosti, svaly a nervové tkanivo. V niektorých životných etapách potrebujeme zvýšiť príjem magnézia ako napr. v dospievaní, pokročilom veku, zvlášť ak sme vystavení stresovým situáciám, ktoré máme na dennom poriadku. Nedostatok magnézia prestavuje celogeneračný problém. Už mierny nedostatok magnézia sa prejavuje i u zdravých ľudí niektorými poruchami napr. podráždenosťou, napätím, úzkostlivosťou a depresiami, pri väčšom nedostatku dochádza k svalovým kŕčom v lýtkách a chodidlách, tikom na očných viečkach.

Akú úlohu zohráva magnézium v našom organizme?

Magnézium potrebujeme pre správne fungovanie nervovej sústavy, pomáha udržiavať pevnosť svalových vlákien a tvorbe svalov, srdca a krvného obehu, kontroluje ukladanie vápnika v tkanivách, podieľa sa na tvorbe kostí a zubov, pôsobí preventívne proti vzniku infarktu, udržiava cievy pevnejšie a priechodnejšie. Odstraňuje stres a depresie, upokojuje nervovú sústavu. Je vhodný pre diabetikov, pretože upravuje hladinu cukru v krvi, znižuje vysoký krvný tlak, zlepšuje kvalitu spánku, odstraňuje svalové kŕče, pôsobí preventívne pred vznikom srdcových arytmií.

Skutočnosť je taká, že v súčasnosti v strave prijímame veľmi málo magnézia, pretože sa ho v potravinách nachádza oveľa menej ako v minulosti a veľké množstvo sa ho stráca priemyselným spracovaním. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) v potravinách prijímame o 60 % menej minerálov ako by náš organizmus potreboval pre správne fungovanie.

Z potravín sa stráca najmä šľachtením, tepelnou úpravou najmä pri vyprážaní a konzervovaní. Je fakt, že náš organizmus nedokáže využiť 100% prijatého magnézia, pretože jeho využiteľnosť zhoršujú tuky, cukry, vláknina.

Podľa profesora Zadáka sa „Deficit horčíka prehlbuje vo všetkých vekových skupinách. Najväčší je však v starobe. So starnutím sa mení aj pomer svalovej a tukovej hmoty v prospech tuku, čo je ovplyvnené aj prísunom horčíka,“ „Ak človek utrpí vážny úraz alebo musí absolvovať operáciu, lepšie vyhliadky na prežitie a rýchlejšie zotavenie majú ľudia s dostatkom svaloviny.“

Z toho vyplýva, že vo vyššom veku je potrebné zvyšovať príjem magnézia.

Kedy by sme mali zvýšiť príjem magnézia?

Zvýšený príjem horčíka potrebujú tehotné a dojčiace ženy, športovci, ľudia s fyzicky náročným povolaním, jedinci, ktorých vek je 50 rokov a vyššie, kardiaci, diabetici, tí, ktorí sa veľa potia, jedinci pravidelne vo veľkom množstve konzumujúci alkohol, ľudia užívajúci lieky ako diuretiká a antibiotiká, alebo ženy užívajúce hormonálnu antikoncepciu. Nedostatkom horčíka trpí podľa lekárov v SR viac ako 3,5 mil. ľudí. Medzi časté prejavy nedostatku horčíka patrí únava, časté bolesti hlavy, znížená koncentrácia, podráždenosť, náchylnosť k stresu a depresiám, nespavosť, divoké sny, časté nutkanie na močenie, búšenie srdca, častý tras viečok, svalové kŕče, závraty, citlivosť na zmeny počasia, kĺbové ťažkosti, padanie vlasov, lámavé nechty, zubné kazy a iné.

Máme pre vás produkt Magnézium Vitality s vynikajúcou vstrebatelnosťou bez nežiaducich účinkov.

MAGNÉZIUM VITALITY

magne nove zlo 

Magnézium Vitality je doplnok stravy s horčíkom v chelátovej forme. Dnes je už vedecky dokázané, že telo nedokáže dobre vstrebať chemicky vyrobené minerálne a stopové látky. V našom produkte je horčík zastúpený vo forme Bisglicinátu horečnatom, čo je jedna z najlepších chelátových foriem, ktorá navyše nemá žiadne vedľajšie nežiadúce účinky, ako je napr. hnačka. Horčík pomáha udržiavať ľudské telo v dobrej fyzickej i psychickej kondícii, zlepšuje spánok, odstraňuje rannú únavu, pôsobí proti kŕčom, posilňuje nervovú sústavu, tlmí bolesti hlavy, predlžuje a zlepšuje účinok liekov proti bolesti, zlepšuje kvalitu nechtov, vlasov a zubov, reguluje množstvo cholesterolu (s lecitínom a vitamínom B6) a bráni vzniku močových kameňov a v neposlednom rade pozitívne ovplyvňuje metabolizmus homocysteínu.

Horčík je nenahraditeľný a životne dôležitý pre naše zdravie a pocit pohody. Ak budete užívať denne Magnesium Vitality, bude Vás chrániť.

Magnézim Vitality je súčasťou liečby zvýšenej hladiny homocysteinu. Pre správnu úpravu hladiny homocysteinu vám odporučíme dávkovanie podľa výsledkov hladiny homocysteinu zistených z krvi laboratórnym rozborom. Poradenstvo k homocysteinu nájdete TU.

Odporúčané dávkovanie

Pri prevencii proti znižovaniu rizika vzniku civilizačných ochorení užívajte 1 až 3 kapsle denne. Kapsľu vždy zapite dostatočným množstvom vody.

Koľko kapslí obsahuje jedno balenie?

Jedno balenie obsahuje 90 ks, vystačí vám na 1 až 3 mesiace základného preventívneho dávkovania.

Aké výživové hodnoty obsahuje jedna kapsľa?

Horčík bisglycinát (chelát) 100 mg (26,6 % RHP)

magnesium-vitality-etiketa 

Upozornenie:

Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosah detí. Dodržujte zdravý životný štýl. Prípravok nenahrádza liečebný režim odporúčaný lekárom.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy. Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001:2000:14001

Kde si môžete zakúpiť tento doplnok?

Magnézium Vitality si môžete zakúpiť na linku: http://130.hcy-vitality.sk 

zdroj: HCY Vitality 

Mega Lecithin Vitality

Lecithín je dôležitá látka pre ľudský organizmus, podieľa sa na správnom fungovaní celého nášho organizmu. Tvorí súčasť bunkových membrán, je súčasťou tukov a mastných kyselín. Nachádza sa v organizmoch živých tvorov, ľudí aj zvierat ale aj v rastlinách a mikrooganizmoch.

Obsahuje ho pečeň, nervové tkanivá, srdce a svaly. Nejakú časť si organizmus dokáže vyrobiť sám, avšak väčšiu časť musíme prijímať stravou.

Čo všetko ovplyvňuje?

Lecitín priaznivo pôsobí na krvný obeh, rozpúšťa tukové a cholesterolové usadeniny, znižuje krvný tlak, pôsobí preventívne pred vznikom kardiovaskulárnych ochorení. Normalizuje činnosť srdca, má antioxidačný účinok. Veľmi dobre poslúži každému, kto pracuje duševne. Lecitín pomáha koncentrovať sa a zlepšuje pamäť. Odporúča sa aj pri neurologických ochoreniach ako demencia, Alzheimerova a Parkinsonova choroba. Regeneruje pečeň, je dôležitý pri zápaloch a stukovatení pečene. Detoxikuje organizmus. Obzvlášť by mali po lecitíne siahnuť ľudia, ktorí konzumujú alkohol. Dostatok lecitínu, dokáže zabrániť tvorbe žlčových kameňov. Zlepšuje kvalitu nechtov, vlasov, pokožky, tiež sa využíva pri kožných ochoreniach ako ekzémy, dermatitídy či lupienka. Lecitín priaznivo ovplyvňuje črevá, dokáže ich chrániť pred narušením, dokáže udržať imunitný systém v dobrej kondícii.

Lecitín sa odporúča užívať každému, hlavne športovcom, starším ľuďom, pracujúcim v strese, tehotným ženám. Pomáha ženám v menopauze tým, že zabraňuje cievnym ochoreniam, podporuje imunitu, znižuje hladinu estrogénu, ukladaniu tuku na bokoch. Užívať by ho mali aj tí, ktorí trpia nejakými neurologickými ochoreniami, ľudia u ktorých sú preukázané kardiovaskulárne ochorenia.

V ktorých potravinách s nachádza?

Veľkou zásobárňou je vaječný žĺtok, sója, slnečnica, ovos, ovsené klíčky, nachádza sa v šošovici, kapuste, v orechoch, v olejoch lisovaných za studena.

Doplnok stravy Mega Lecithin Vitality od spoločnosti WETYZO, ktorý je práve teraz pre Vás k dispozícii je doplnok, ktorý sa podieľa hlavne na zmenšovaní tukových častí v krvnom obehu a znižuje hladinu cholesterolu.

 lecithín

Odporúčané dávkovanie: Odporúčaná denná dávka 1-2 tobolky denne. Vždy kapsulu zapíjajte vodou.

Zloženie: Lecitín zo sóje bez genetickej modifikácie, kapsula: glycerín, želatína.


Mega Lecithin Vitality si môžete zakúpiť na http://130.hcy-vitality.sk 

zdroj: HCY Vitality 

D3 + K2 Vitality

Vitamín D prispieva k udržaniu pevných a silných kostí, hrá úlohu pri udržaní zdravia kardiovaskulárneho systému a u žien obmedzuje riziko osteoporózy. U športovcov má vitamín D pozitívny vplyv na výkon a regeneráciu svalov, postreh a koordináciu pohybov. Vitamín K prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a udržanie zdravých kostí.

d3-k2-vitality 

Vitamín D3 prispieva:

- k správnemu vstrebávaniu / využitiu vápnika a fosforu

- k normálnej hladine vápnika v krvi

- na udržanie zdravých kostí a zubov

- k udržaniu správneho fungovania svalov

- k správnemu fungovaniu imunitného systému

- k deleniu buniek

Vitamín D3 získavame najmä zo slnka a iba minimálne množstvo dokážeme prijať formou stravy. Práve preto je dôležité vitamín D3 konzumovať najmä v zimnom období.

Vitamín K2:

- prispieva k správnej zrážanlivosti krvi

- prispieva k udržaniu zdravých kostí

- reguluje funkciu buniek

Vitamín K2 je veľmi náročné získať zo stravy, pretože sa v potravinových zdrojoch nachádza iba v malom množstve, a preto je dôležité dopĺňať tento vitamín aj formou suplementov.

Odporúčané dávkovanie

Odporúčaná denná dávka 1 kapsula denne. Vždy kapsulu dobre zapíjame vodou.

Koľko kapsúl je v jednom balení?

60 ks. Toto balenie vystačí na 2 mesiace základného preventívneho dávkovanie.

Výživové hodnoty v jednej kapsule

Vitamín K2 - (MK7) 250 mikrogramov (331,25% RHP), vitamín D3 - 2500 IU (1250% RHP)

obal kapsuly

Hydroxypropylmetylcelulóza - vhodné pre vegetariánov

d3k2-vitality-etiketa 

Upozornenie:

Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržujte zdravý životný štýl.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy.

Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001: 2000, 14001.

D3 + K2 Vitality zakúpite na : http://130.hcy-vitality.sk 

zdroj: HCY Vitality 

Jód Vitality

Jód je nevyhnutný pre vývoj a činnosť mozgu a štítnej žľazy. Selén posilňuje imunitu. Spolu s vitamínom E sú mocnými antioxidanty. Vitamín E - vitamín dlhovekosti - chráni tuky, hormóny, enzýmy a ostatné vitamíny pred voľnými radikálmi.

Užívajte denne Jód Vitality, podporíte správnu funkciu hormonálneho systému.

 

 jod vitality

Jód podporuje:

- vývoj a činnosť mozgu

- činnosť štítnej žľazy

- bunkový metabolizmus

- zvyšuje IQ

Jód zbavuje:

- toxínov

- nespavosti a nesústredenosti

- bolesti kĺbov a svalov

- zmierňuje častou a silnú menštruáciu

 

Selén je súčasťou enzýmu glutatión peroxidázy

- ochraňuje pred toxínmi a ťažkými kovmi

- prevencia proti nádorovým ochoreniam

- spolu s vitamínom E mocným antioxidantom

 

Vitamín E - Vitamín dlhovekosti

- protizápalový

- napomáha hojeniu rán a jaziev

- ochrana pred voľnými radikálmi

Odporúčané dávkovanie

Odporúčaná denná dávka 1 kapsula denne. Vždy kapsulu dobre zapíjame vodou.

Koľko kapsúl je v jednom balení?

60 ks. Toto balenie vystačí na 2 mesiace základného preventívneho dávkovanie.

Výživové hodnoty v jednej kapsule

Vitamín E - 50 mg (416% RHP), Kelp (Jód - chaluha bublinatá) - 200 mikrogramov (133% RHP), L - selenometionín - 50 mikrogramov (91% RHP)

Jód Vitality 

Obal kapsuly

Hydroxypropylmetylcelulóza - vhodné pre vegetariánov

Upozornenie:

Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržujte zdravý životný štýl.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy.

Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001: 2000, 14001.

Jód Vitality zakúpite na : http://130.hcy-vitality.sk

zdroj: HCY Vitality 

Colostrum Vitality

Colostrum Vitality je produkt, ktorý obsahuje šetrne spracované kravské (bovinnej) materské mlieko od kráv z európskych biochovov.

Colostrum produkujú cicavce, teda aj človek. Je to materské mlieko, ktoré sa tvoria počas prvých hodín po pôrode. Príroda tak vymyslela skvele vyvážený a vysoko koncentrovaný koktail účinných látok, ktoré pomáhajú prežiť práve narodenému mláďati. Človeku kravské colostrum pomáha s moduláciou imunity. Telo sa potom dokáže lepšie ubrániť vírusom, baktériám a plesniam. Pomáha stavať a obnovovať kosti, svaly, nervy a spojivového tkaniva. Je vhodné ho užívať tiež na prevenciu pooperačných zápalových stavov.

kolostrum colostrum vitality 

Odporúčané dávkovanie

Odporúčaná denná dávka

Dospelí: 1 až 2 kapsuly 2 denne. Deti od 3 rokov: 1 kapsula 1 až 2 denne.

Vždy kapsuly dobre zapíjame vodou.

Koľko kapsúl je v jednom balení?

90 ks. Toto balenie vystačí na 1,5 mesiaca základného preventívneho dávkovanie.

Výživové hodnoty v jednej kapsule

Colostrum - 400 mg, obal kapsuly želatína

colostrum vitality zloženie 

Upozornenie:

Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržujte zdravý životný štýl.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy. Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001: 2000, 14001.

Colostrum Vitality zakúpite na : http://130.hcy-vitality.sk 

zdroj: HCY Vitality

pH Vitality

pH Vitality je produkt pre prípravu nápoja, ktorý pomáha udržať acidobázickú rovnováhu organizmu. Mierne zásadité prostredie nedovolí rozmnožovanie patologických organizmov, užívanie zásadotvorných minerálov je preto veľmi dobrý spôsob, ako zachovať zdravie. pH Vitality obsahuje vápnik, horčík, draslík, mangán, bór, chróm a lyofilyzovanou aloe vera.

Udržiavať zásadité prostredie nášho organizmu je účinné pri prevencii proti civilizačným chorobám.

acidobazicka rovnovaha, prekyslenie organizmu, zásadité , pálenie žáhy 

Vápnik zaisťuje základné životné funkcie a zdravú stavbu našich kostí, pri jeho nedostatku si ho telo berie práve z kostí. Je prevencia proti osteoporóze, zmierňuje silnú a častú menštruáciu, upravuje vysoký krvný tlak.

Horčík pre silné srdce, nervový systém, celkový rast, zdravé kosti a zuby, je nutný k tvorbe enzýmov, odbúrava cholesterol, je účinnou prevenciou proti kôrnateniu ciev a obličkovým kameňom, reguluje srdcový rytmus, zároveň má antidepresívne a sedatívne účinky.

Draslík reguluje enzymatické reakcie a prenášanie impulzov nervovej sústavy, znižuje vysoký krvný tlak, podporuje funkciu obličiek a zabraňuje kŕčom. Za pomoci CO2 reguluje množstvo tekutín v tele, pozitívne pôsobí na trávenie a svalovú silu, je prevenciou proti celulitíde.

Mangán aktivuje niektoré enzýmy, napríklad je nevyhnutný k tvorbe pohlavných hormónov a ku tvorbe krvi, s jeho pomocou prebieha v tele syntéza cukrov a interferónu likvidujícího retrovírusy, prevencia proti niektorým druhom nádorových ochorení, podporuje stavbu kostí a tvorbu materského mlieka, znižuje riziko senility, zvyšuje mužskú potenciu, celkovo povzbudzuje organizmus.

Chróm udržuje hladinu krvného cukru, nevyhnutný pre zdravý vývoj plodu, napomáha premene bielkovín, cukrov a tukov, reguluje krvný tlak, zmierňuje bolesti hlavy, spolupôsobí pri liečbe astmy.

Bor viaže vápnik, pomáha vstrebávaniu vápnika. Táto vlastnosť bóru je dôležitá pre seniorov a ženy po prechode, ktoré najviac trpia osteoporózou. Bor tiež dokáže zdvihnúť hladinu prirodzeného estrogénu.

Aloe vera prispieva k regenerácii vnútorného prostredia tela.

Odporúčané dávkovanie:

2 x denne 2 čajové lyžičky prášku dobre rozpustiť v 1 dcl vody a vypiť.

Denná dávka 9,8 g (2 čajové lyžičky).

Zloženie: Regulátory kyslosti laktát horečnatý a laktát vápenatý, čakanková vláknina-inulín, regulátor kyslosti citran tridraselný, sušená citrónová šťava, regulátor kyslosti kyselina jablčná, protihrudkujúca látka uhličitan horečnatý, prírodná citrónová aróma, laktát chromitý, bór glycínu, sladidlo steviol glykozidy - extrakt stevia rebaudiana, farbivo kurkumín, glukonát manganatý, aloe vera (aloe barbadensis miller).

Podmienky skladovania: Uchovávajte v dobre uzavretom obale, v suchu a teplote 25 ° C.

Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže: uvedené na obale

Hmotnosť obsahu 294 g

Upozornenie:

Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržujte zdravý životný štýl.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy.

Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001: 2000, 14001.

Tento produkt  môžete zakúpiť na:    http://130.hcy-vitality.sk

zdroj: HCY Vitality 

Enzymy Vitality

V našom tele je cez 3.000 rôznych enzýmov a každý z nich má svoju úlohu. Spoločne zaisťujú chod životných procesov, premien a mechanizmov.

enzýmy 

Enzýmy prijímame len v živej kvalitnej strave, neexistujú vo varené, mrazené ani sušené. A keď sa ich takto zbavíme, musíme si pracne vytvoriť tie isté. Uberieme si tak veľa dôležitých vitamínov a minerálov, s ktorými naše telo počíta niekde inde.

Enzýmy štiepia, urýchľujú, spomaľujú, aktivujú, deaktivujú ...

Lipáza štiepi tuky, amyláza škroby, celuláza vlákniny, legumáza strukoviny, laktáza mliečne cukry a bielkoviny štiepia proteázy. Nedostatok enzýmov postupne spôsobuje narušenie všetkých životných funkcií - trávenia, dýchania a pohyb. Je teda zrejmé, že ich vysokú hladinu si musíme udržiavať od kolísky až po hrob.

A preto si dajte niečo surového a zeleného a bio alebo fermentovaného (k tomu ostatnému) na tanier, pustite si hudbu a pomaly dôkladne žujte, aby sa enzýmy z potravy dobre premiešali s tými zo slín. A k tomu môžete pridať naše Enzýmy Vitality v kapsuliach.

Život je riadené vzájomné pôsobenie všetkých procesov, ktoré vykonávajú enzýmy.

Odporúčané dávkovanie:

2 kapsuly denne vždy minimálne 30 minút pred jedlom a zapiť dostatočným množstvom vody.

Koľko kapsúl je v jednom balení?

70 ks. Toto balenie vystačí na 1 mesiac základného preventívneho dávkovanie.

Zloženie: viď etiketa

enzymy-etiketa 

Podmienky skladovania: Uchovávajte v dobre uzavretom obale, v suchu a teplote do 25 ° C.

Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže: uvedené na obale.

Upozornenie:

Nie je určené pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by užívanie mali konzultovať s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Neužívajte tento výrobok, ak trpíte alergiou na akúkoľvek jeho zložku.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy.

Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001: 2000, 14001. 

Tento produkt môžete zakúpiť na: http://130.hcy-vitality.sk 

zdroj: HCY Vitality 

ProMikrobiom Vitality

Do detailu premyslená kombinácia bakteriálnych kmeňov. Bakteriálne kmene sú podľa početných výskumov prínosom pre pľúca, kožu a zdravie pečene. Pomáhajú proti prerastania baktérií v žalúdku. Regulujú zápalovú odpoveď tela. Pôsobí antioxidačne.

probiotiká 

Produkujú vitamíny B, zvyšujú absorpciu železa a vápnika, zmierňujú a chráni proti toxicite ťažkých kovov. Rovnako tak pomáhajú znižovať mutagénny pochody. Produkujú organické kyseliny, ako je kyselina mliečna a kyselina octová, ktoré môžu blokovať rast okolitých mikroorganizmov a produkujú peroxid vodíka a ďalšie antimikrobiálne látky. Zabraňujú infekcii prsníka v tehotenstve. Môžu podporiť zdravé prostredie v ústnej dutine. Pomáhajú pri nedostatku materského mlieka. Pomôžu zmierniť následky liečby antibiotikami.

Odporúčané dávkovanie:

1 kapsula 1 - 2 x denne, ráno pred jedlom a večer pred spaním. Vždy kapsulu dobre Zapíjame vodou.

Koľko kapsúl je v jednom balení?

60 ks. Toto balenie vystačí na 1 až 2 mesiace základného preventívneho dávkovanie.

Zloženie: zmes živých organizmov (obsahuje mliečne zložky), Aktívne mliečne kvasinky Kluyver f. Marxianus B0399, fruktooligosacharidy, kapsula: hydroxypropylmethylcelulóza s gastrorezistentnými povlakom.

ProMikrobiom Vitality 

Podmienky skladovania: Uchovávajte v dobre uzavretom obale, v suchu a teplote do 20 ° C. Nevystavovať priamemu slnku.

Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže: uvedené na etikete.

Upozornenie:

Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržujte zdravý životný štýl.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy.

Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001: 2000, 14001.

Tento produkt môžete zakúpiť na: http://130.hcy-vitality.sk

zdroj: HCY Vitality 

Zinek Vitality

Zinok Vitality obsahuje zinok v chelátovej forme pre ľahké vstrebávanie. Zinok je nevyhnutný k normálnej činnosti viac ako 70 enzýmov, nutných k väčšine telesných procesov.

zinek, zinok, doplnok stravy zinok 

Podieľa sa na uvoľňovanie vitamínu A z pečene a spolu s ním pomáha vytvárať protilátky. Je nutný k metabolizmu a vstrebávanie Fe, na udržanie nízkej hladiny cholesterolu, k znižovaniu hladiny histamínu, k rastu a sexuálnemu vývoju, k zdravému vývoju a donosení plodu, k tvorbe inzulínu a testosterónu, na trávenie a vstrebávanie, k hojeniu rán a hemoroidov, ku zdravie svalov, kože, nechtov i vlasov, k obranyschopnosti nášho organizmu. Pomáha pri artróze, reumatizme, má silné antioxidačné a antialergické účinky. Je podstatný pre vývoj rozmnožovacích orgánov mužov i žien. Jeho nedostatok môže spôsobiť nízku váhu, vrodené chyby, infekcie aj predčasné pôrody novorodencov. Odbúrava škodlivé látky, napríklad kadmium vznikajúce pri fajčení. Je nutné zinok dopĺňať tiež po požití alkoholu. Nedostatok zinku spôsobuje zápalové a chronické črevné choroby, diabetes, atopickej ekzémy, šeroslepota, zlé vnímanie chutí a pachov. Je prevenciou proti rakovine, arteroskleróze, chudokrvnosti a epilepsii.


zinek zinok vitality, zinek vitality ZINEK VITALITYOdporúčané dávkovanie:

1 - 2 tobolky denne. Deti do 8 rokov 1 tobolku denne. Vždy kapsulu dobre Zapíjame vodou.

Koľko kapsúl je v jednom balení?

90 ks. Toto balenie vystačí až na 3 mesiace základného preventívneho dávkovanie.

Zloženie: mikrokryštalická celulóza, zinok bisglycinát (chelát), obal kapsule - hydroxypropylmethylcelulóza.

Podmienky skladovania: Uchovávajte v dobre uzavretom obale, v suchu a teplote do 25 ° C.

Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže: uvedené na etikete.

Upozornenie:

Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti do 8 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržujte zdravý životný štýl.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy.Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001: 2000, 14001.

ZINEK VITALITY je možné zakúpiť na : http://130.hcy-vitality.sk

zdroj: HCY Vitality