Vlasová kozmetika

 

 

vlasy

 

REPAREX vlasová voda proti lupinám

 

Vlasy …. koruna krásy. Kto by nechcel mať zdravé a krásne vlasy. Starostlivosť o vlasy je rovnako dôležitá ako starostlivosť o telo, starostlivsoť o zdravú výživu či duševnú rovnováhu. Aj produkty reparex pomôžu skrášliť vaše vlasy. 

 reparex voda proti lupinámvlasová voda zeny

REPAREX vlasová voda (125 ml) je veľmi efektívna v boji proti lupinám a môže byť použitá v kombinácii s ľubovoľným šampónom. 

Neodporúčame používať Reparex na farbené vlasy.

Zloženie: Aqua, Propylene Glycol Oleate, Glycerin, Sodium Chloride, Sulfur, Parfum

Ako pomáha?

pokožku hlavy udržuje v čistote

znižuje tvorbu šupín 

má antimikrobiálne účinky

zlepšuje stav pokožky hlavy

 

Reparex vlasová voda proti lupinám je  laboratórne preskúmaná, vyrobená a balená v spoločnosti na Slovensku.

Cena: 4,50 €

Doplnok stravy zasielame na základe individuálnej požiadavky s platbou vopred.

Svoje objednávky s presnou adresou doručenia, telef. číslom smerujte na email adresu: blazejovaj@gmail.com alebo info@minevita.sk.

V prípade otázok som k dispozícii na tel.č. 0908 464 530 

 

zdroj: saponiny.sk, reparex 

REPAREX šampón proti lupinám

reparex sampon lupiny mužsampon-proti-lupinam zena

 

Lupiny sú veľmi častým problémom nielen u mužov ale aj žien a ich odstránenie je väčšinou spojené s nedostatkom účinných prostriedkov na ich likvidáciu.

Pre tých z vás, ktorí nemajú preferovaný vlasový šampón, alebo Vám iné šampóny spôsobujú alergie či iné podráždenie pokožky, je vhodný REPAREX proti lupinám vlasový šampón. 

Na trhu je veľké množstvo prípravkov, ktoré sľubujú odstránenie lupín. Pri vývoji šampónu REPAREX proti lupinám sme sa stretli s týmto problémom i z toho dôvodu, že niektoré šampóny obsahovali látky, ktoré dráždili a vysušovali vlasovú pokožku, spôsobovali ekzémy či alergické reakcie. Preto sme siahli po starej receptúre, ktorú sme kedysi využívali pri podobnom prostriedku proti šedinám, a to prísada sírneho kvetu. Tento prášok je nerozpustný a nevniká do pokožky, ale veľmi účinne zvonku, odstraňuje lupiny a patričným spôsobom zbavuje vlasovú pokožku nanobaktérií, ktoré podľa posledných výskumov spôsobuje vznik lupín. Prednosťou tohto výrobku je, že nevykazuje žiadne nežiadúce účinky pri používaní akýchkoľvek iných vlasových produktoch a spoľahlivo prírodnou cestou odstraňuje lupiny.

Zloženie: Aqua, Propylene Glycol Oleate, Sodium Lauryl Sulphate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Sulfur, Parfum

Objem: 125 ml 

Návod na použitie: Potrasením premiešajte obsah flakónu a potom si naneste na navlhčené vlasy malé mnnožstvo šampónu. Vytvorte penu a nechajte pôsobiť asi 5 minút. Potom vlasy opláchnite a ľubovoľne upravte. 

Cena: 4,50 € 

Doplnok stravy zasielame na základe individuálnej požiadavky s platbou vopred.

Svoje objednávky s presnou adresou doručenia, telef. číslom smerujte na email adresu: blazejovaj@gmail.com alebo info@minevita.sk.

V prípade otázok som k dispozícii na tel.č. 0908 464 530 

 

zdroj: saponiny.sk, reparex 

REPAREX HAIR LOSS-proti vypadávaniu vlasov

proti vypad

Príčin, prečo nám vlasy vypadávajú, je viacero. My sme sa týmto problémom zaoberali a výsledok Vám prinášame v podobe tohto výrobku. Reparex Hair loss je ďalší výnimočný výrobok z radu Reparex, ktorý je určený pre tých, ktorým nadmerne vypadávajú vlasy a môže im pomôcť zastaviť to.

Ingrediencie sme volili s cieľom stimulovať vlasové folikuly a zlepšovať ich kondíciu. Pomôže Vám k silnejším, zdravším vlasom a bohatšiemu účesu po dlhší čas.*

Prečo nám vlasy vypadávajú?

Problém vypadávania vlasov je nepríjemným fenoménom, ktorý sa týka ľudí z celého sveta. Príčiny môžu byť genetického pôvodu, vplyvom nadmerného stresu, nesprávnou životosprávou a rôzne iné vplyvy. Lôžka vlasových korienkov vplyvom týchto faktorov strácajú svoju silu a nedokážu udržať vlas. Rast vlasu je proces, ktorý prebieha v pokožke hlavy počas celého života človeka. Počas tohto procesu dochádza k znižovaniu kvality vlasových lôžok, ktoré produkujú čím ďalej tým slabšie a tenšie vlasy. Vlas rastie 3 až 5 rokov, potom prichádza obdobie pokoja, keď sa s vlasom nedeje nič. Počas obdobia pokoja vzniká vo vlasovom lôžku nový vlas, ktorý následne vytlačí starý vlas z lôžka a zaujme jeho pozíciu. Tento cyklus prebehne počas života človeka priemerne 10 až 20 krát. Faktom je, že tieto vlasové lôžka sa postupom času opotrebovávajú. Náš produkt Reparex Hair loss je pre tento prípad špeciálne vyvinutý. Unikátne zloženie štyroch účinných látok (kofeín, resveratrol, extrakt z vlčieho bôbu, extrakt zo swertie), ktorých účinky sa navzájom posilňujú, má vplyv na posilnenie korienkov vlasov, ich výživu a obmedzuje ich vypadávanie.*

Hlavné zložky:

Swertia stimuluje cirkuláciu krvi a prináša ku korienkom vlasov kyslík a živiny potrebné pre rast zdravého a silného vlasu.

Lupina biela (Vlčí bôb) – účinne spomaľuje 5-alfa reduktázu – enzým, ktorý premieňa mužský pohlavný hormón testosterón na jeho aktívnejšiu formu – dihydrotestosterón (DHT). Zároveň stimuluje činnosť buniek, ktoré sú zodpovedné za rast vlasov. Zlepšuje ich kondíciu a odolnosť voči poškodeniu.

Resveratrol je prírodný antioxidant vyskytujúci sa v tele niektorých rastlín. Predpokladá sa, že vďaka svojej schopnosti blokovať androgénne receptory má pozitívny vplyv na viacero prevencií.

Kofeín má pozitívne ovplyvniť rast vlasov a spomaliť vypadávanie. Aby mal kofeín na vlasy takéto účinky, musí byť aplikovaný na povrchu pokožky hlavy.

Výhody:

posilňuje lôžka korienkov vlasov*

obmedzuje nadmernú stratu vlasov*

jednoduchá aplikácia*

s obsahom kofeínu a resveratrolu*

s obsahom bylinných extraktov z Kropenáča trváceho (Swertia perennis) a vlčieho bôbu (Lupinus albus)*

 

Zloženie: Aqua, Propylene glycol, Glycerin, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol, Lupinus albus extract, Swertia japonica extract, Caffeine, Resveratrol, Parfum, Coumarin, Limonene

Obsah: 125 ml 

Použitie: Použitie  produktu Reparex Hair loss je veľmi jednoduché. Najlepšie každý deň prípadne po umytí vlasov si vmasírujte končekmi prstov malé množstvo prípravku do pokožky ku korienkom vlasov. Neoplachovať. Pri pravidelnom používaní by sa mal optimálny výsledok dostaviť po dvoch až troch mesiacoch. 

 Cena: 15,50 € 

 Doplnok stravy zasielame na základe individuálnej požiadavky s platbou vopred.

Svoje objednávky s presnou adresou doručenia, telef. číslom smerujte na email adresu: blazejovaj@gmail.com alebo info@minevita.sk.

V prípade otázok som k dispozícii na tel.č. 0908 464 530

*Právna doložka: Všetky informácie o Zdravotných a výživových tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných na internete a dostupnej literatúry z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny alebo výživových doplnkov prípadne jej liečivých účinkoch. Tento produkt je doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.  

zdroj: saponiny.sk, reparex