B17 Vitality

Vitamin B-17 bežne konzumujú národy ako Hunzovia, Abkasians či Eskimáci. U týchto národov sa rakovina prakticky ani nevyskytuje. Vitamín B17 je rozpsutný vo vode, vyskytuje sa vo viac ako 1200 druhoch rastlín. Vitamín B17 je prirodzená látka , ktorá sa nachádza v rôznych druhoch rastlín, ktoré tvoria súčasť nášho jedálnička a je známa aj pod názvom Laetril alebo Amygdalin.

Dostupnosť:na sklade u dodávateľa
Cena:22,00 €
ks kúpiť

Popis

Vitamin B-17 bežne konzumujú národy ako Hunzovia, Abkasians či Eskimáci. U týchto národov sa rakovina prakticky ani nevyskytuje. Vitamín B17 je rozpsutný vo vode, vyskytuje sa vo viac ako 1200 druhoch rastlín.

Vitamín B17 je prirodzená látka , ktorá sa nachádza v rôznych druhoch rastlín, ktoré tvoria súčasť nášho jedálnička a je  známa aj pod názvom Laetril alebo Amygdalin. 

Vyskytuje sa v jadierkach plodov. Najväčšia koncentrácia bola nájdená v horkých mandliach, marhuliach, jablkách, slivkách, čerešniach, broskyniach, hruškách. Nájdeme ho tiež v strukovinách, orechoch, ľanovom semiačku a sezeme, naklíčenej pšenici, černiciach, jahodách, malinách, brusniciach, čučoriedkach, 

Podľa vedeckých a klinických štúdií za posledných 20 rokov vedených Dr. Ernesto Contreras Rodriguezom v nemocnici OASIS of Hope Hospital v Mexiku  bolo preukázané, že táto rastlina má protirakovinové zloženie, je netoxická a je prírodným chemoterapeutickým prostriedkom. Zdravé bunky v našom organizme obsahujú enzým rhodanese, ktorý neutralizuje amygdalin a nedovoí, aby sa z amygdalinu uvoľnil kyanid. Pre zdravé bunky amydgalin slúži ako glukóza.

V 1 kapsule je 50 mg čistého 98% amygdalínu.

Odporúčané dávkovanie:

1 kapsula denne. Vždy kapsulu dobre zapíjame vodou.

Koľko kapsúl je v jednom balení?

90 ks. Toto balenie vystačí až na 3 mesiace základného preventívneho dávkovanie.

Zloženie: Inulín, amygdalín (B17 - 98%), obal kapsule - hydroxypropylmethylcelulóza.

B17 Vitality 

Podmienky skladovania: Uchovávajte v dobre uzavretom obale, v suchu a teplote do 25 ° C.

Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže: uvedené na obale.


Upozornenie:

Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby s poruchami krvotvorby, hemofilikov, pre osoby s transplantovanými orgánmi a tkanivami a pre ženy, ktoré chcú otehotnieť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržujte zdravý životný štýl.


Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy.

Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001: 2000, 14001.

B17 Vitality zakúpite na adrese:  https://130.hcy-vitality.sk/detail/hcy15-b17-vitality/ , alebo prostredníctvom e-hopu tu na minevite

 

 zdroj: https://www.hcy-vitality.cz/detail/hcy15-b17-vitality/

            https://www.vitaminy-mineraly.sk/clanky/vitamin-b17.html

V prípade otázok som k dispozícii na tel.č. 0908 464 530 

*Právna doložka: Všetky informácie o Zdravotných a výživových tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných na internete a dostupnej literatúry z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny alebo výživových doplnkov prípadne jej liečivých účinkoch. Tento produkt je doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.