Enzymy Vitality

V bunkách ľudského tela sa nachádza viac ako 3000 rôznych enzýmov a každý z nich má svoju úlohu. Zúčastňujú sa na všetkých biochemických procesoch v organizme, od trávenia až po genetické informácie. Terapia enzýmami sa nazýva enzymoterapia. Využíva sa pri rôznych ochoreniach, ako napr. pri opuchoch, gynekologických zápaloch, infekčných ochoreniach, pri zápaloch ciev a arterioskleróze, zápale horných dýchacích ciest, pri oslabenej imunite, pri zápaloch kĺbov, svalov, pooperačných stavoch, trvalom strese, ako podporná terapia pri chemoterapii, radioterapii a pri nádorových ochoreniach.

Dostupnosť:na sklade u dodávateľa
Cena:28,70 €
ks kúpiť

Popis

Enzymy Vitality

V bunkách ľudského tela sa nachádza viac ako 3000 rôznych enzýmov a každý z nich má svoju úlohu. Enzýmy plnia v živých organizmoch funkciu katalyzátorov. Enzýmy vznikajú v bunkách syntézou z aminokyselín. Zúčastňujú sa na všetkých biochemických procesoch v organizme, od trávenia až po genetické informácie. Terapia enzýmami sa nazýva enzymoterapia. Využíva sa pri rôznych ochoreniach, ako napr. pri opuchoch, gynekologických zápaloch, infekčných ochoreniach, pri zápaloch ciev a arterioskleróze, zápale horných dýchacích ciest, pri oslabenej imunite, pri zápaloch kĺbov, svalov, pooperačných stavoch, trvalom strese, ako podporná terapia pri chemoterapii, radioterapii a pri nádorových ochoreniach.

 

Enzýmy prijímame len v živej kvalitnej strave, varením, mrazením, sušením sa enzýmy ničia. 

Enzýmy štiepia, urýchľujú, spomaľujú, aktivujú, deaktivujú ...

Lipáza štiepi tuky, amyláza škroby, celuláza vlákniny, legumáza strukoviny, laktáza mliečne cukry a bielkoviny štiepia proteázy. Nedostatok enzýmov postupne spôsobuje narušenie všetkých životných funkcií - trávenia, dýchania a pohyb. Je teda zrejmé, že ich vysokú hladinu si musíme udržiavať od kolísky až po hrob.

Život je riadené vzájomné pôsobenie všetkých procesov, ktoré vykonávajú enzýmy.

Odporúčané dávkovanie:

2 kapsuly denne vždy minimálne 30 minút pred jedlom a zapiť dostatočným množstvom vody.

Koľko kapsúl je v jednom balení?

70 ks. Toto balenie vystačí na 1 mesiac základného preventívneho dávkovanie.

Zloženie: viď etiketa

enzymy-etiketa 

Podmienky skladovania: Uchovávajte v dobre uzavretom obale, v suchu a teplote do 25 ° C.

Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže: uvedené na obale.

Upozornenie:

Nie je určené pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by užívanie mali konzultovať s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Neužívajte tento výrobok, ak trpíte alergiou na akúkoľvek jeho zložku.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy.

Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001: 2000, 14001. 

Tento produkt môžete zakúpiť na adrese:  https://130.hcy-vitality.sk/detail/hcy12-enzymy-vitality/, alebo prostredníctvom e-shopu tu na minevite

zdroj: HCY Vitality 

V prípade otázok som k dispozícii na tel.č. 0908 464 530 

*Právna doložka: Všetky informácie o Zdravotných a výživových tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných na internete a dostupnej literatúry z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny alebo výživových doplnkov prípadne jej liečivých účinkoch. Tento produkt je doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.