Homocysteín Vitality Vitamíny B, betain

Homocysteín je aminokyselina, ktorá sa prirodzene tvorí v našich bunkách. Jeho úlohou je zabezpečovať energiu, kyslík a výživu buniek.

Dostupnosť:ľutujeme, vypradané - naskladnenie do 10 dní
Cena:31,20 €
ks kúpiť

Popis

Homocysteín je aminokyselina, ktorá sa prirodzene tvorí v našich bunkách. Jeho úlohou je zabezpečovať energiu, kyslík a výživu buniek. Nepotrebujeme ho však veľa. V prípade, že sa správne nepremieňa na neškodnú aminokyselinu, jeho hladina v organizme sa zvyšuje, a vtedy sa stáva toxickým. Nespracovaný homocysteín bunky vracajú späť do krvného obehu. Krvným obehom sa dostáva do orgánov, kde môže spôsobovať rôzne poškodenia smerujúce k vzniku kardiovaskulárnych a civilizačných ochorení. Pre správny metabolizmus homocysteínu sú nevyhnutné vitamíny skupiny B - kyselina listová – vitamín B9, B6 a B12.

Aký je rozdiel medzi prírodnými doplnkami stravy a syntetickými?

Prírodné doplnky obsahujú balastné látky, ktoré umožňujú lepšiu vstrebateľnosť a syntetické doplnky neobsahujú balastné látky a preto ich vstrebateľnosť je horšia.

O aké vitamíny ide?

Homocysteín Vitality s betainom obsahuje všetky vitamíny skupiny B, najmä B6, B9 (kyselina listová), B12, inulin a betain. Tento doplnok stravy pomáha predchádzať civilizačným ochoreniam a je vhodný pre vegetariánov a vegánov.

Koľko kapslí obsahuje jedno balenie?

Jedno balenie obsahuje 120 kapslí.

Aké výživové hodnoty obsahuje jedna kapsľa?

hcy betain etiketa

  

Kde si môžete tento doplnok stravy zakúpiť?

Doplnok stravy si môžete zakúpiť prostredníctvom linku: https://130.hcy-vitality.sk/detail/homocystein-vitality-s-betainem/ , alebo priamo na e-shope tu na minevite

Upozornenie:

Neužívajte ak ste citlivý na niektorú zložku prípravku. V prípade žalúdočných ochorení sa o užívaní poraďte so svojím lekárom. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti. Doplnok stravy uchovávajte mimo dosah detí. Dodržujte zdravý životný štýl. Skladujte v suchu a teplote do 25 o C. Doplnok stravy nenahrádza liečebný režim určený lekárom.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy, Výrobok je vyrábaný modernými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001:2000, 14001.

 zdroj: HCY Vitality

V prípade otázok som k dispozícii na tel.č. 0908 464 530 

*Právna doložka: Všetky informácie o Zdravotných a výživových tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných na internete a dostupnej literatúry z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny alebo výživových doplnkov prípadne jej liečivých účinkoch. Tento produkt je doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.