Imune Vitality

Cítite sa unavení, bez energie, trpíte nespavosťou, bolesťami hlavy, trápia vás rôzne ochorenia kĺbov (reumatizmus, artritída, DNA a pod.), trpíte na niektorú civilizačnú chorobu, máte alergické prejavy, je váš organizmus často vystavený zápalom, stresu, mávate žalúdočné ťažkosti, vírusové a bakteriálne ochorenia, ochorenia horných a dolných dýchacích ciest?

Dostupnosť:ľutujeme vypredané - naskladnenie do 10 dní
Cena:49,60 €
ks kúpiť

Popis

Cítite sa unavení, bez energie, trpíte nespavosťou, bolesťami hlavy, trápia vás rôzne ochorenia kĺbov (reumatizmus, artritída, DNA a pod.), trpíte na niektorú civilizačnú chorobu, máte alergické prejavy, je váš organizmus často vystavený zápalom, stresu, mávate žalúdočné ťažkosti, vírusové a bakteriálne ochorenia, ochorenia horných a dolných dýchacích ciest?

Máme tu pre vás 100% prírodný produkt Imune Vitality, ktorý sa postará o podporu Vášho imunitného systému počas celého roka.

Imune Vitality vyrába česká spoločnosť WETYZO, s.r.o., WETYZO je malá rodinná inovatívna firma zaoberajúca sa vývojom, dovozom a výrobou vitamínov a minerálov. Cieľom WETYZO je, aby doplnky výživy Vitality udržovali vaše telo v rovnováhe. 

Čo je imunita a čo je hlavnou úlohou imunitného systému?

Imunitný systém je komplex reakcií organizmu, ktoré ho chránia pred zápalmi a chorobami, spôsobené baktériami, hubami, vírusmi, jednobunkovcami , nádorovými bunkami. Imunita je vlastne schopnosť organizmu brániť sa pred patogénmi. Hlavnou úlohou imunitného systému chrániť celý organizmus pred škodlivými látkami, rozoznať vlastné a cudzie bunky, chemické látky a tkanivá.

Imune Vitality bol navrhnutý tak, aby obsahoval všetky dôležité látky, ktoré dokážu váš imunitný systém ideálne vyvažovať a udržiavať v dobrej kondícii.

Okrem beta glukánov obsahuje tiež bohatú zmes medicinálnych húb (Reishi, Cordyceps a Chaga sibírsku), indický egreše, L-Glutatión, Astaxantín.

Chrániť telo pred škodlivými vplyvmi je hlavnou úlohou imunitného systému. Porucha imunitného systému vedie k mnohým chorobám 21. storočia. Beta glukány sa prirodzene nevyskytujú v tele a musia byť čerpané zo zdrojov, ako sú napr. Huby a kvasnice. Beta glukány vykazujú pozoruhodné účinky ako na primárnej imunitné bunky, tak na koordináciu úspešné imunitné reakcie, sú nepostrádateľné pre náš imunitný systém. Medicinálne huby vie nielen posilňovať, ale aj regulovať imunitný systém. Okrem posilnenia oslabeného imunitného systému teda imunitný systém obmedzujú, ak je jeho reakcia neprimeraná (napr. U alergie). Indický egreše (Amla) nie je len vynikajúci potravou, ale aj silným antioxidantom. Je plný zlúčenín podobných vitamínu C a bioflavonoidům, ktoré zvyšujú pozitívne účinky vitamínu C na zdravie a ktoré môžu podporovať zdravé bunky a bunkové membrány.

Aké sú výhody produktov Vitality ?

▪ výnimočné zloženie všetkých produktov rady Vitality, t.j. suroviny v tej najvyššej kvalite a vstrebateľnosti

▪ bez cukru, škrobu soli, sóje, kukurice, pšenice, lepku, kvasníc, mliečnych derivátov, umelých farbív, konzervačných látok a geneticky modifikovaných organizmov

▪ produkty, ktoré sú v súlade s prírodou obsahujú len organické formy vitamínov a minerálov

▪ vitamíny a minerály sú v produktoch vo vyváženej kombinácii

▪ povaha kapsúl je čisto rastlinná, je vhodná pre vegetariánov a vegánov

▪ každá surovina obsiahnutá v kapsli prechádza testom pravosti a testom na obsah účinných látok (podľa COA)

▪ preparáty sú vyrábané v malých sériách pre zaistenie čerstvosti imune vitality

Odporúčané dávkovanie

Pri prevencii proti civilizačným chorobám a pre posilnenie imunity užívajte 2 kapsuly 2 x denne. Vždy kapsuly dobre zapíjame vodou.

Koľko kapsúl je v jednom balení?

100 ks. Toto balenie vystačí na 1 až 2 mesiace základného preventívneho dávkovanie.

zloženie:

beta glukán, obal kapsule - hydroxypropylmetylcelulóza, extrakt Leskokôrka lesklá (Ganoderma lucidum), L-Glutatión redukovaný, extrakt kvasený červ (Cordyceps sinensis), extrakt rezavec šikmý (Inonotus obliquus), extrakt Indický egreše - Amla (emblica officinalis), extrakt z morskej riasy Haematococcuspluvialis (ASTAXANTÍN).

Upozornenie:

Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Vhodné pre vegetariánov. Dodržujte zdravý životný štýl.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy.

Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001: 2000, 14001.

Kde si môžete Imune Vitality zakúpiť?

Imune Vitality si môžete zakúpiť na adrese: https://130.hcy-vitality.sk/detail/homocystein-vitality-s-betainem/ , alebo priamo na e-shope tu na minevite

Objednajte sa prostredníctvom kontaktného formulára, alebo si službu zakúpte cez e-shop,  pomôžeme Vám ako podporiť imunitný systém ako si imunitný systém udržať v dobrej kondícii počas celého roka. Konzultácia prebieha formou rozhovoru. Vysvetlíme Vám prečo dochádza k oslabeniu imunitného systému, nájdeme spôsob ako je možné Váš zdravotný stav zlepšiť. 

Konzultovať je možné aj prostredníctvom Skypu, kedy ušetríte čas a aj peniaze.

zdroj: HCY Vitality

V prípade otázok som k dispozícii na tel.č. 0908 464 530 

*Právna doložka: Všetky informácie o Zdravotných a výživových tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných na internete a dostupnej literatúry z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny alebo výživových doplnkov prípadne jej liečivých účinkoch. Tento produkt je doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.