Jód Vitality

Jód je nevyhnutný pre vývoj, činnosť mozgu a štítnej žľazy. Jód slúži aj na tvorbu hormónu tyroxínu. Produkuje ho štítna zľaza, v ktorej sa sústreďuje jód prijatý zo stravy.

Dostupnosť:na sklade u dodávateľa
Cena:11,60 €
ks kúpiť

Popis

Jód je nevyhnutný pre vývoj, činnosť mozgu a štítnej žľazy. Jód slúži aj na tvorbu hormónu tyroxínu. Produkuje ho štítna zľaza, v ktorej sa sústreďuje jód prijatý zo stravy. Tyroxín má za úlohu kontrolovať bazálny metabolizmus. Ovplyvňuje spaľovanie tukov, produkciu energie, rast, tvorbu tkanív nechtov, vlasov, kože, zubov a metálne funkcie. Nedostatok jódu sa môže prejaviť  strumou, hypotyreózou, hypertyreózou, poruchou mentálnych funkcií.

Selén posilňuje imunitu, chráni červené krvinky, udržiava elasticitu tkanív, chráni pred niektorými druhmi nádorov. Spolu s vitamínom E pôsobia synergicky a majú funkciu antioxidantov. Vitamín E je prirodzený antioxidant, chráni tuky pre oxidáciou (pôsobí preventívne proti vzniku aterosklerózy) , hormóny, enzýmy a ostatné vitamíny pred voľnými radikálmi. Rozširuje cievy a zabraňuje zrážaniu krvi, znižuje únavu, ochraňuje pľúca pre škodlivinami z ovzdušia, znižuje krvný tlak, pomáha v prevencii potratov a porúch červených krviniek.

Užívaním Jódu Vitality, podporujete správnu funkciu hormonálneho systému.

 

Jód podporuje:

- vývoj a činnosť mozgu

- činnosť štítnej žľazy

- bunkový metabolizmus

- zvyšuje IQ

Jód zbavuje:

- toxínov

- nespavosti a nesústredenosti

- bolesti kĺbov a svalov

- zmierňuje častou a silnú menštruáciu

 

Selén je súčasťou enzýmu glutatión peroxidázy

- ochraňuje pred toxínmi a ťažkými kovmi

- prevencia proti nádorovým ochoreniam

- spolu s vitamínom E mocným antioxidantom

 

Vitamín E - Vitamín dlhovekosti

- protizápalový

- napomáha hojeniu rán a jaziev

- ochrana pred voľnými radikálmi

Odporúčané dávkovanie

Odporúčaná denná dávka 1 kapsula denne. Vždy kapsulu dobre zapíjame vodou.

Koľko kapsúl je v jednom balení?

60 ks. Toto balenie vystačí na 2 mesiace základného preventívneho dávkovanie.

Výživové hodnoty v jednej kapsule

Vitamín E - 50 mg (416% RHP), Kelp (Jód - chaluha bublinatá) - 200 mikrogramov (133% RHP), L - selenometionín - 50 mikrogramov (91% RHP)

Jód Vitality 

Obal kapsuly

Hydroxypropylmetylcelulóza - vhodné pre vegetariánov

Upozornenie:

Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržujte zdravý životný štýl.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy.

Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001: 2000, 14001.

Jód Vitality zakúpite na adrese : https://130.hcy-vitality.sk/detail/hcy09-jod-vitality/ , alebo prostredníctvom e-shopu tu na minevite

zdroj: HCY Vitality 

V prípade otázok som k dispozícii na tel.č. 0908 464 530 

*Právna doložka: Všetky informácie o Zdravotných a výživových tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných na internete a dostupnej literatúry z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny alebo výživových doplnkov prípadne jej liečivých účinkoch. Tento produkt je doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.