pH Vitality

pH Vitality je doplnok stravy na prípravu nápoja, ktorý pomáha vyrovnať acidobázickú rovnováhu organizmu. Správne pH prostredie zabraňuje premnoženie patologických baktérií.

Dostupnosť:na sklade u dodávateľa
Cena:18,80 €
ks kúpiť

Popis

pH Vitality je doplnok stravy na  prípravu nápoja, ktorý pomáha vyrovnať acidobázickú rovnováhu organizmu. Správne pH prostredie zabraňuje premnoženie patologických baktérií. pH Vitality obsahuje vápnik, horčík, draslík, mangán, bór, chróm a lyofilyzovanou aloe vera.

Udržiavať zásadité prostredie nášho organizmu je účinné pri prevencii proti civilizačným chorobám.


Odporúčané dávkovanie:

2 x denne 2 čajové lyžičky prášku dobre rozpustiť v 1 dcl vody a vypiť.

Denná dávka 9,8 g (2 čajové lyžičky).

Zloženie: Regulátory kyslosti laktát horečnatý a laktát vápenatý, čakanková vláknina-inulín, regulátor kyslosti citran tridraselný, sušená citrónová šťava, regulátor kyslosti kyselina jablčná, protihrudkujúca látka uhličitan horečnatý, prírodná citrónová aróma, laktát chromitý, bór glycínu, sladidlo steviol glykozidy - extrakt stevia rebaudiana, farbivo kurkumín, glukonát manganatý, aloe vera (aloe barbadensis miller).

Podmienky skladovania: Uchovávajte v dobre uzavretom obale, v suchu a teplote 25 ° C.

Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže: uvedené na obale

Hmotnosť obsahu 294 g

Upozornenie:

Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržujte zdravý životný štýl.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy.

Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001: 2000, 14001.

Tento produkt  môžete zakúpiť na adrese:   https://130.hcy-vitality.sk/detail/hcy11-ph-vitality/ , alebo prostredníctvom e-shopu tu na minevite

zdroj: HCY Vitality 

V prípade otázok som k dispozícii na tel.č. 0908 464 530 

*Právna doložka: Všetky informácie o Zdravotných a výživových tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných na internete a dostupnej literatúry z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny alebo výživových doplnkov prípadne jej liečivých účinkoch. Tento produkt je doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.