Zinek Vitality

Zinok Vitality obsahuje zinok v chelátovej forme pre ľahké vstrebávanie. Zinok je dôležitou minerálnou látkovu, ktorá priaznivo ovplyvňuje naše bytie.

Dostupnosť:na sklade 2 ks k odberu ihneď
Cena:11,60 €
ks kúpiť

Popis

Zinok Vitality obsahuje zinok v chelátovej forme pre ľahké vstrebávanie. Zinok je dôležitou minerálnou látkovu, ktorá priaznivo ovplyvňuje naše bytie. Podieľa sa na aktivite viac ako 70 druhov enzýmov s rôznymi funkciami. Ovplyvňuje metabolizmus bielkovín, tvorbu nukleových kyselín, hojenie rán a udržovanie zdravej pokožky. Podporuje rast tkanív, buniek a ich rozmnožovanie. Pomáha ukladať inzulín do zásoby v pankrease. Priaznivo ovplyvňuje imunitný systém, je súčasťou bielych krviniek, podporuje hojenie rán, odstraňuje biele škvrny na nechtoch, odstraňuje nechutenstvo, podporuje plodnosť, priaznivo pôsobí na prostatu, podporuje mentálnu vyspelosť, znižuje hladinu cholesterolu. 

 

Podieľa sa na uvoľňovanie vitamínu A z pečene a spolu s ním pomáha vytvárať protilátky. Je nutný k metabolizmu a vstrebávaniu Fe, na udržanie nízkej hladiny cholesterolu, k znižovaniu hladiny histamínu, k rastu a sexuálnemu vývoju, k zdravému vývoju a donosení plodu, k tvorbe testosterónu, na trávenie a vstrebávanie, k hojeniu hemoroidov, podporuje zdravie, kože, nechtov i vlasov. Pomáha pri artróze, reumatizme, má silné antioxidačné a antialergické účinky. Zbavuje organizmus škodlivých toxických látok. Zvýšení dávky by mali užívať ľudia, ktorá nadužívajú alkohol a fajčia.  


zinek zinok vitality, zinek vitality ZINEK VITALITYOdporúčané dávkovanie:

1 - 2 tobolky denne. Deti do 8 rokov 1 tobolku denne. Vždy kapsulu dobre Zapíjame vodou.

Koľko kapsúl je v jednom balení?

90 ks. Toto balenie vystačí až na 3 mesiace základného preventívneho dávkovanie.

Zloženie: mikrokryštalická celulóza, zinok bisglycinát (chelát), obal kapsule - hydroxypropylmethylcelulóza.

Podmienky skladovania: Uchovávajte v dobre uzavretom obale, v suchu a teplote do 25 ° C.

Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže: uvedené na etikete.

Upozornenie:

Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti do 8 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržujte zdravý životný štýl.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy.Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001: 2000, 14001.

ZINEK VITALITY je možné zakúpiť na adrese : https://130.hcy-vitality.sk/detail/hcy14-zinek-vitality/ alebo prostrednícvtvom e-shopu tu na minevite

zdroj: HCY Vitality 

V prípade otázok som k dispozícii na tel.č. 0908 464 530 

*Právna doložka: Všetky informácie o Zdravotných a výživových tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných na internete a dostupnej literatúry z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny alebo výživových doplnkov prípadne jej liečivých účinkoch. Tento produkt je doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.