Histamínová intolerancia

 fear-3117823_960_720

 Vážení klienti,

ďakujem, že využívate moje služby.

Žiaľ v poslednej dobe sa stretávam s neserióznosťou zo strany niektorých klientov. Moja profesia je taká istá profesia ako profesia lekára, s tým rozdielom, že ja neliečim a nepredpisujem chemické lieky, ale poskytujem to, čo dnešná lekárska obec neposkytuje. Predstava niektorých klientov, že zdravotníctvo je zdarma a teda aj služby Kvalifikovaného výživového poradcu sú zdarma, je hlboko mylná. K výživovému poradenstvu, k poskytnutej alebo objednanej službe pristupujú nezodpovedne, laxne a neberú ju vážne, o čom svedčia aj moje skúsenosti. Klient službu využije a nezaplatí. Takéto správanie si u lekára nedovolí a ani ho zdravotný personál netoleruje. U zdravotníkov platí prvotné to, čo preplatí zdravotná poisťovňa ( solidárny princíp, každý prispieva, teda nie je zdarma), nasledujú platby za rôzne úkony a platí najprv zaplať, potom dostaneš službu alebo lekárske ošetrenie. Ďalšie správanie klienta, ktoré nemôžem tolerovať je, že si službu objedná a následne nekomunikuje, alebo využije časť služby a odmlčí sa a v lepšom prípade si vymyslí nezmyselné výhovorky. Služby neposkytujem klientom, ktorí nie sú presvedčení, že naozaj službu chcú, klientom, ktorí sa správajú nadradene, diktujú za akých podmienok sú ochotní službu podstúpiť. Tak, ako si klient môže vybrať poradcu, aj poradca má právo vybrať si klienta. Takéto správanie sa netolerujem. Môj čas je drahý, ani nehodlám plytvať finančnými nákladmi.

Z tohto dôvodu, a verte mi, robím to nerada, prosím, aby si moje služby objednávali len takí klienti, ktorí majú vážny záujem o služby, záleží im na zdraví a sú ochotní za služby aj zaplatiť. Po týchto nepríjemných skúsenostiach musím pristúpiť aj na zmenu platieb a to na platby vopred.

Za pochopenie ďakujem a dúfam, že aj naďalej budete využívať moje služby.

  

Za histamín sa často skrývajú iné ochorenia tráviaceho traktu a potravinové intolerancie“

 

Histamínová intolerancia ovplyvňuje náš život 

Aj vy mávate tráviace problémy, bolesť brucha, kŕče, nafukuje vás, preháňa alebo naopak máte zápchu, máte poruchy spánku, máte pocit že nespíte len bdiete, zdá sa vám, že strácate pamäť a nemôžete sa sústrediť, búši vám srdce a máte zrýchlený pulz, trápia vás bolesti hlavy a migrény, kolísavý krvný tlak, vyrážky, žihľavka , tečie vám z nosa, máte opuchnuté sliznice, pocit že nemôžete dýchať, opúchajú vám viečka, pery, cítite sa unavený, svrbí vás celé telo, ste nervózny, máte úzkosti, bolestivú menštruáciu, padajú vám vlasy?

Trápite sa celé roky a neviete čo vám je? Chodíte od jedného lekárovi k druhému? Nevedia zistiť čo vám je? Všetky lekárske vyšetrenia sú v poriadku a vám je horšie a horšie?

Všetky vaše zdravotné problémy môže mať na svedomí zvýšená hladina histamínu v organizme. Napadlo vás, že môžete mať poruchu metabolizmu histamínu-histamínovú intoleranciu (HIT)?

viac o histamíne tu 

Pomôžeme Vám ako dostať HIT pod kontrolu, ako porozumieť vlastnému telu, ako sa stravovať počas eliminačného stravovacieho režimu, ako zmeniť jedálniček a prispôsobiť celkový životný štýl, ako sa stravovať v práci, na cestách, dovolenke, ako zvládať stresové situácie, ako postupovať v prípade zdravotných problémov. Službu si môžete zakúpiť prostredníctvom e-shopu, kontaktného formulára alebo emailom na info@minevita.sk