Vlasová kozmetika

 

 

vlasy

 

REPAREX šampón proti lupinám

sampon-proti-lupinam-so-saponinmi

 

Lupiny sú veľmi častým problémom nielen u mužov ale aj žien a ich odstránenie je väčšinou spojené s nedostatkom účinných prostriedkov na ich likvidáciu.

Pre tých z vás, ktorí nemajú preferovaný vlasový šampón, alebo Vám iné šampóny spôsobujú alergie či iné podráždenie pokožky, je vhodný Šampón proti lupinám so saponínmi. 

Na trhu je veľké množstvo prípravkov, ktoré sľubujú odstránenie lupín. Pri vývoji šampónu REPAREX proti lupinám sme sa stretli s týmto problémom i z toho dôvodu, že niektoré šampóny obsahovali látky, ktoré dráždili a vysušovali vlasovú pokožku, spôsobovali ekzémy či alergické reakcie. Preto sme siahli po starej receptúre, ktorú sme kedysi využívali pri podobnom prostriedku proti šedinám, a to prísada sírneho kvetu. Tento prášok je nerozpustný a nevniká do pokožky, ale veľmi účinne zvonku, odstraňuje lupiny a patričným spôsobom zbavuje vlasovú pokožku nanobaktérií, ktoré podľa posledných výskumov spôsobuje vznik lupín. Prednosťou tohto výrobku je, že nevykazuje žiadne nežiadúce účinky pri používaní akýchkoľvek iných vlasových produktoch a spoľahlivo prírodnou cestou odstraňuje lupiny.

Zloženie: Aqua, Propylene Glycol Oleate, Sodium Lauryl Sulphate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Sulfur, Parfum

Objem: 200 ml 

Návod na použitie: Potrasením premiešajte obsah flakónu a potom si naneste na navlhčené vlasy malé mnnožstvo šampónu. Vytvorte penu a nechajte pôsobiť asi 5 minút. Potom vlasy opláchnite a ľubovoľne upravte. 

Cena: 7,- € 

Doplnok stravy si môžete zakúpiť v e-shope s platbou vopred.


V prípade otázok som k dispozícii na tel.č. 0908 464 530 

 

zdroj: saponiny.sk, reparex