Poradenstvo cez Skype

sluchatka

Skype poradenstvo je poradenstvo na diaľku. Nie každému vyhovuje navštíviť poradňu osobne či už z pracovných alebo iných dôvodov. Často je dôvodom veľká vzdialenosť. Preto sme sa rozhodli rozšíriť svoje služby o poradenstvo na diaľku, z pohodlia Vášho domova. Táto forma individuálnej konzultácie prináša okrem pomoci aj svoje ďalšie benefity v podobe úspory času a aj finančných prostriedkov vynaložených na cestovanie. 

S čím Vám vieme pomôcť?

Hľadáme riešenia ako zlepšiť  Váš zdravotný stav pri zdravotných problémoch, ktoré si vyžadujú individuálny stravovací režim, zvláštnu výživu, zostaviť jedálniček pri rôznych dlhodobých ale aj krátkodobých ťažkostiach ako potravinové intolerancie, histamínová intolerancia, intolerancia na laktózu, kazein, fruktózu, lepok,  glukózová intolerancia-predstupeň diabetes, stravovanie pri diabetes, civilizačných ochoreniach, ako zdravou prirodzenou stravou pozitívne ovplyvniť mieru rizika vzniku civilizačných ochorení, ako si osvojiť správne stravovacie návyky. Ako sa správne stravovať v rámci prevencie. 

Máte podozrenie, že s Vašim zdravím nie je niečo v poriadku? Pokojne sa nám ozvite, spoločne nájdeme riešenie Vášho problému.

Nemáte žiadne zdravotné ťažkosti, ale chcete sa  jednoducho zdravo a kvalitne stravovať,  vypestovať si zdravé stravovacie návyky a neviete ako nato, alebo nemáte  jasno v problematike kvality potravín a správneho spôsobu stravovania? Ozvite sa nám, poradíme, pomôžeme a ukážeme Vám cestu ako sa o zdravie starať.


Ako sa objednať? Je to celom jednoduché.

Prostredníctvom kontaktného formulára alebo  nám napíšte, že máte záujem o Skype konzultáciu s uvedením  a akú konzultácie máte záujem, Vášho mena a priezviska, ID a e-mail adresy. 

Na Vašu e-mail adresu Vám zašleme faktúru, po pripísaní platby Vás kontaktujeme, aby sme si dohodli dátum a čas skype konzultácie.

V prípade, že aspoň 24 hodín pred začiatkom konzultácie nám oznámite, že sa skype konzultácie nemôžete zúčastniť poplatok Vám vrátime v plnej výške, ak nie je dohodnuté inak (náhradný termín).

V prípade, že sa skype konzultácia nemôže uskutočniť zo strany poradcu, poplatok Vám vrátime v plnej výške, ak nie je dohodnuté inak (náhradný termín).

Službu poskytovanú cez Skupe si môžete zakúpiť aj na e-shope pre konkrétnu službu. 

Konzultácia nenahrádza liečebný režim odporúčaný lekárom.