Cenník služieb

Informácie k cenníku a nákupu v e-shope 

Milí klienti,

v dobre pandémie COVID-19 sa osvedčila on-line forma konzultácií prostredníctvom SKYPU. Táto forma komunikácie je výhodná  v tom, že do poradne nemusíte cestovať, často zo vzdialenejších oblastí Slovenska, teda ušetríte čas a v konečnom dôsledku aj peniaze vynaložené na cestovanie. Ďalšou výhodou je to, že  sa vieme časovo zosúladiť.  

Preto, ak máte záujem o konzultačné služby prostredníctvom SKYPE, službu si môžete objednať cez kontaktný formulár, emailom na info@minevita.sk, blazejovaj@gmail.com alebo prostredníctvom e-shopu s platbou vopred a telefonicky  +421 908 464 530. 

Váš poradca pre výživu

Janka Blažejová

 

Zároveň upozorňujeme, že nie je možné objednať tovar aj službu zároveň v jednej objednávke, to zn., že je potrebné zvlášť objednať tovar a zvlášť službu. 

 

 

Pomoc online:

+421 908 464 530

info@minevita.sk

Neviete si rady? Rada vám pomôžem, pýtajte sa a spolu nájdeme riešenie. Pomoc online slúži na zodpovedanie doplňujúcich, nie zložitých odpovedí a informácií, ktoré si nevyžadujú hlbšie zameranie sa na danú problematiku.

Upozornenie: Poradenstvo vo výžive nenahrádza liečebný režim odporúčaný lekárom, môže byť však doplnkom.

 

Ak sa rozhodnete riešiť svoje zdravotné problémy prírodnými prostriedkami, zmenou stravovacích návykov, úpravou jedálnička, ak chcete urobiť niečo pre svoje zdravie, predchádzať zdravotným problémom prevenciou, máte záujem o prednášku, workshop kontaktujte ma prosím prostredníctvom kontaktného formulára, ktorý nájdete na www.minevita.sk v pravo hore, alebo cez záložku KONTAKT , emailom na info@minevita.sk alebo volajte na t.č. +421 908 464 530

Služby zakúpite aj  v e-shope 

Po dohode je možné konzultáciu uskutočniť aj mimo poradne, v prostredí kde sa cítite dobe, napr. vo Vašom domácom prostredí, v inom meste SR a ČR , v takomto prípade je treba k základnej cene pripočítať cestovné náklady 1 km x 0,30 €.

 

Nie som platcom DPH