BIODREN IT Tenké črevo

Doplnok výživy založený na pridružených rastlinných extraktoch a kombinovaný v správnom pomere, užitočný na podporu črevného prechodu a očistných funkcií tela.

Dostupnosť:na sklade u distribútora, s platbou vopred
Akciová cena:19,90 €
ks kúpiť

Popis

Doplnok výživy založený na pridružených rastlinných extraktoch a kombinovaný v správnom pomere, užitočný na podporu črevného prechodu a očistných funkcií tela.

Veľmi dôležitou súčasťou línie Biodren je aj zmes Bachových kvetových esencií, ktoré pomáhajú k psychickej pohode a vyrovnanosti počas detoxikačného obdobia.

Pôsobí:

odstránenie toxínov tenkého čreva,

pri bakteriálnych a vírusových ochoreniach

pri potravinových alergiách a intolerancii ,

odstraňuje pocit plnosti, nadúvanie, plynatosť po jedle

harmonizuje meridián tenkého čreva

Vybrané zloženie:

Orech kráľovský: Je výborný na žalúdok, zlepšuje trávenie, čistí hlieny v žalúdku i v črevách, čistí ich od parazitov a celkovo posilňuje organizmus.

Púpava lekárska: pomáha pri bolestiach žlčníka a chorobách pečene, vylepšuje žalúdočné šťavy a čistí žalúdok od všetkých usadenín. Čistí krv a črevá, podporuje trávenie, je veľmi účinná pri cukrovke. Obsahuje betaglukány s potravinovým účinkom.

Bachové kvetové esencie:

Agrimony (Agrimonia aupatoria)

Agrimony / Repík lekársky – pôsobí na psychické a duševné trápenie, ktoré človek skrýva za usmievavú tvár.

Zloženie:

Orech kráľovský ( Juglans regia) 20 ml, Brusnica červená (Vaccinum vitis idaea) 15 ml, Brusnica čučoriedková (Alnus glutinosa) 10 ml, Borievka obyčajná (Juniperus communi) 10 ml, Ruža šípová ( Rosa canina) 10 ml, Púpava lekárska (Taraxacum officinale) 10 ml, Brusnica čierna (Vaccinum myrtillus) 10 ml, Dub lesný ( Quercus robur) 10 ml, Repík lekársky (Agrimonia aupatoria) 1,34 ml, Fuchsia (Fuchsia hybrida) 1,33 ml, Ostružina hroznová ( Rubus ursinus) 1,33 ml, Vavrín (Laurus nobilis) 0,34 ml, Malaleuka ( Malaleuca virdiflora) 0,33 ml, Bedrovník anízový (Pimpinella anisum) 0,33 ml

Dávkovanie: odporúčaná dávka dospelý 20 kvapiek 2x denne, deti 5 až 10 kvapiek 2x denne

pred použitím treba dobre potriasť s fľaštičkou a zriediť s minimálnym množstvom vody a pomaly požívať. Pre deti je potrebné zriediť s teplou vodou a nechať vypariť obsahujúci alkohol a až potom požívať.

Balenie: 50ml

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučení denná dávka sa nesmie prekročiť. Doplnok stravy sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Doplnok stravy sa nesmie používať po dátume spotreby uvedenom na obale.

Uchovávanie: Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Skladujte a pom otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste do 25 st.celzia. 


Výrobca a krajina pôvodu: BIOGROUP SRL Variante Esterna snc, 86091 Bagnoli del Tringo, C.C.I.A.A., Isernia , 33338 Taliansko

Distribútor: Bios-Medica s.r.o., IČO 50160940,Ľ.Ondrejova 736/2, 962 37 Kováčová, SR 

 

zdroj: https://biosmedica.sk/produkt/biodren-it-tenke-crevo 

V prípade otázok som k dispozícii na tel.č. 0908 464 530 

*Právna doložka: Všetky informácie o Zdravotných a výživových tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných na internete a dostupnej literatúry z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny alebo výživových doplnkov prípadne jej liečivých účinkoch. Tento produkt je doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.