C + Med Vitality

C + Med Vitality je unikátna kombinácia vitamínu C vo forme L-askorbátu vápenatého, kyseliny L-askorbovej a jedinečného manuka medu. Túto synergiu látok podčiarkujú ešte šípky a citrusové bioflavonoidy, ktoré umocňujú vstrebávanie a účinok vitamínu C.

Dostupnosť:na sklade 1ks k odberu ihneď
Cena:22,20 €
ks kúpiť

Popis

C + Med Vitality je unikátna kombinácia vitamínu C vo forme L-askorbátu vápenatého, kyseliny L-askorbovej a jedinečného manuka medu. Túto synergiu látok podčiarkujú ešte šípky a citrusové bioflavonoidy, ktoré umocňujú vstrebávanie a účinok vitamínu C.

 

Vitamín C patrí medzi jeden z najdôležitejších vitamínov v našom tele. Je rozpustný vo vode, preto ho užívajte nalačno. Má antioxidačné účinky, podieľa sa na tvorbe hormónov, znižuje hladinu cholesterolu, je nevyhnutný pre svaly, kosti, cievy i kožu. Jeho najlepším zdrojom je čerstvé ovocie a zelenina. Jeho nedostatok odporúčajú nutriční ​​špecialisti pravidelne dopĺňať pomocou potravinových doplnkov.

A o manuka mede ste ešte nepočuli? Manuka med vyrábajú včely zbierajúce nektár z krovín manuka. Jedná sa o vzácny a jedinečný med, ktorý sa vyrába len niekoľko týždňov počas roka, keď manuka kríky kvitnú.

Manuka, balmín čiže novozélandský čajovník je drevina typická pre Nový Zéland. Manuka med má veľmi vysokú antibakteriálnu a protizápalovú vlastnosť, ktorú nemá žiadny iný druh medu. O týchto vlastnotiach vedeli už pôvodní obyvatelia Nového Zélandu Maorovia.

Účinky manuka medu:

je zvlášť účinný pri oslabenej imunite

má protizápalové účinky

napomáha pri zlom trávení

pozitívne ovplyvňuje obranné mechanizmy tela nachádzajúce sa v črevách zvyšuje počet probiotických (prospešných) črevných baktérií

pôsobí antimikrobiálne účinky- pôsobí na väčšinu baktérií

podporný pri hojení rán a popálenín (v roku 2004 mu Britská štátna zdravotnícka agentúra udelila licenciu pre lekárske použitie pri liečbe rán),

priaznivo pôsobí na pokožku a vlasy (hydratuje, zvláčňuje a omladzuje)

podporný pri liečbe ekzému, dermatitídy, akné

pozitívne skúsenosti majú tiež ľudia pri opakujúcich sa herpetických infekciách a kvasinkových infekciách

možný pozitívny efekt pri liečbe astmy a alergiách

podporný pri liečbe dekubitov a vredov predkolenia

 

Odporúčané dávkovanie:

1x denne 1/2 odmerky prášku dobre rozpustiť v 1,5 dcl vody a vypiť. Denná dávka 2,5 g (pol odmerky).

 etiketa c med

Zloženie: 

L-askorban vápenatý, kyselina L-askorbová, medový prášok, Citrus aurantium, extrakt z kôry citrusových plodov 60% hesperidínu, šípkový extrakt 10: 1, prírodná aróma, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý.

Podmienky skladovania: Uchovávajte v dobre uzavretom obale, v suchu a teplote do 25 ° C. Chrániť pred mrazom a slnečným žiarením.

 

Kde si môžete tento doplnok stravy zakúpiť?

Doplnok stravy si môžete zakúpiť prostredníctvom linku : https://130.hcy-vitality.sk/detail/hcy18-c-med-vitality/, alebo aj prostredníctvom e-shopu tu na minevite.


Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže: uvedené na obale

Hmotnosť obsahu 225 g

Krajina pôvodu: Česká republika

Upozornenie:

Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nie je náhradou pestrej stravy. Po otvorení spotrebujte do 4 mesiacov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti do 12 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tehotné a dojčiace ženy po konzultácii užívania s lekárom. Dodržujte zdravý životný štýl.

Doplňujúce informácie:

Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) ako doplnok stravy. Výrobok je vyrábaný modernými technologickými postupmi a to v certifikovaných prevádzkach, ktoré podliehajú štandardom ISO 9001: 2000, 14001.

 

zdroj: Hcy Vitality

V prípade otázok som k dispozícii na tel.č. 0908 464 530 

*Právna doložka: Všetky informácie o Zdravotných a výživových tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných na internete a dostupnej literatúry z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny alebo výživových doplnkov prípadne jej liečivých účinkoch. Tento produkt je doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.