E-mail poradňa

E-mail poradenstvo je vhodné v prípadoch, kedy si neviete rady ako postupovať pri úprave stravy pri špeciálnych, eliminačných stravovacích režimoch, slúži na usmernenie pri ľahších, nekomplikovaných zdravotných ťažkostiach, ako sa stravovať pri konkrétnom ochorení, úprave jedálnička, výbere doplnkov stravy, na poskytnutie informácií o homocysteine a produktoch Diamond Yacca Výhodou email poradenstva je úspora času (nemusíte merať cestu do poradne) a tiež finančných prostriedkov. Svoje otázky prosím formulujte zrozumiteľne, problémy opisujte čo najjasnejšie. Ak nám nebude niečo jasné, budeme sa Vás dopytovať.Otázky píšte do Poznámky v objednávkovom formulári na e-shope alebo kontaktnom formulári.

Dostupnosť:najbližší voľný termín
Cena:30,00 €
ks kúpiť

Popis

E-mail poradňa je vhodná služba v prípadoch, kedy si neviete rady ako postupovať pri úprave stravy pri špeciálnych, eliminačných stravovacích režimoch (potravinové intolerancie a alergie), slúži na usmernenie pri ľahších, nekomplikovaných zdravotných ťažkostiach,  ktoré si vyžadujú viac času na riešenie, ako sa stravovať pri konkrétnom ochorení, úprave jedálnička, výbere doplnkov stravy, na poskytnutie informácií o homocysteíne.

Výhodou e-mail poradenstva je úspora času (nemusíte merať cestu do poradne) a tiež finančných prostriedkov.

Svoje otázky prosím formulujte zrozumiteľne, problémy opisujte čo najjasnejšie. Ak nám nebude niečo jasné, budeme sa Vás dopytovať.

Otázky píšte do Poznámky v objednávkovom formulári na e-shope. 

V prípade otázok som k dispozícii na tel.č. 0908 464 530 

*Právna doložka: Všetky informácie o Zdravotných a výživových tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných na internete a dostupnej literatúry z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny alebo výživových doplnkov prípadne jej liečivých účinkoch. Tento produkt je doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.